gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013te babalar günü hangi tarihe denk geliyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Önümüzde ki yıl babalar günü hangi tarihe denk geliyor ? Geçen sene unutmuştum, şimdiden bileyim önlemimi alayım diyorum :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Haziran ayının 3. pazarı kutlanan Babalar günü 2013 yılında 16 Haziran'a denk geliyor. 16 Haziran 2013 tarihinde babalarımıza en güzel hediyeleri vermek dileğiyle.

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    Baba tut elimden
    Beni çocukluğuma götür hadi...

O küçük kıza götür beni baba
    Götür bir daha gelmeyeyim...

Tut ellerimden baba tut
    Uçurumun kenarındayım...
    İtildim, düştüm düşeceğim!

Baba yüreğim alazlarda
    Yandı! yanıyor!

Sevda çöl dedin... dikkat et dedin
    Bir an için unuttum bana, sevdim
    Şimdi çöl ortasında yalnızlığımla susuyorum mutluluğa

Baba tut elimden
    Beni çocukluğuma götür hadi...

Acılar şımartmasın beni artık
    Sen şımart!

2013te babalar günü hangi tarihe denk geliyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi dizi burcunuza denk geliyor

Hangi dizi burcunuza denk geliyor

Hangi Dizi Burcunuza Denk Geliyor FIRTINA: Koç burcuna tekabül eder. Öncü nitelikli, yorulmak nedir bilmeyen, huzursuz bir yapı ve değişiklik ihtiyacı verir. İddialıdır ve bulunduğu ortamda hemen dikkat çeker. Bu hafta risk oranı yüksek girişimlerden kaçınmanızı öneririm. BEYAZ GELİNCİK: Yengeç burcuna karşılık gelir. Bu diziyi tercih edenler, farklı duygusal ortamları araştırır ve...
  2. 2012 yılbaşı hangi güne denk geliyor

2012 yılbaşı hangi güne denk geliyor

1 ocak 2012 hangi güne denk geliyor ya kızlar araştıramadım bakamadım da zaten soru olsun diye soruyorum merakta ediyorum hani :)
  3. 2013 Yılında Miraç Kandili Hangi Güne Denk Geliyor ?

2013 Yılında Miraç Kandili Hangi Güne Denk Geliyor ?

2013 Miraç Kandili Ne Zaman Tarihi 2013 Miraç Kandili Tarihi Kaçtır Sevgili melekler, 3 ayların içinde yer alan kandillerden biri olan Miraç Kandilini geçtiğimiz günlerde kutladık, dualar, ibadetler ettik. Önümüzde ki yıl Miraç gecesi hangi tarihe denk geliyor merak edenler için 2013 Miraç Kandili ne zaman tarihi hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz sizlere.. :) 05-06 Haziran 2013...
  4. Miraç Kandili 2013 Yılında Hangi Güne Denk Geliyor ?

Miraç Kandili 2013 Yılında Hangi Güne Denk Geliyor ?

Miraç Kandili 2013 Hangi Gün Miraç Kandili Hangi Güne Geliyor 2013 Sevgili melekler, dört kandil gecemizden biri olan Miraç kandili bu sayfamızın konusu. Öğrenmek isteyenler için Miraç Kandili 2013 Hangi Gün bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.. Bu sene 16 Haziran 2012 Cumartesi günü olan Miraç kandili 2013' te 11 gün önceye gelmektedir. 2013 miraç kandili 5 Haziran 2013 Çarşamba...
  5. ramazan ayı 2013 te hangi tarihe denk geliyor

ramazan ayı 2013 te hangi tarihe denk geliyor

Selamlar kızlar, ramazan ayı gitgide sıcaklara denk geliyor , 2013 yılında ne zamana denk gelecek, tam tarih verebilirmisiniz, tatilimizi ona göre ayarlayalım...

Sayfayı Paylaş