gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013te emekli maaşları ne kadar zamlanacak ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler emekli maaşı zamlarını soracaktım Asgari ücrete zam geliyor peki ya emekliler ne olacak bilgi varmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Emin Zararsız, "Ortaöğretimde SBS 2013’te son kez yapılacak. Daha sonrasında sistem değişecek" dedi.
    Zararsız "Eğitim-öğretim yılının sonunda SBS yine yapılacak. 2012-2013 öğretim yılının sonunda Haziran ayında takvimine göre düzenlenecek. 2013-2014 öğretim yılının sonunda ise SBS olmayacak. Bir başka şekilde ortaokuldan liseye yerleştirme yürürlüğe girecek." dedi.

Bu açıklamadan anlaşılan 2012-2013 yılında öğrenciler son kez SBS sınavına girecek. 2014 yılında ise yeni bir sistem uygulamaya konulacak.

2013te emekli maaşları ne kadar zamlanacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşsizlik maaşı ne kadar

İşsizlik maaşı ne kadar

İşsizlik maaşı ne kadar ? Ve kaç aydır ?
  2. 2012 Memur Maaşları Ne Kadar

2012 Memur Maaşları Ne Kadar

2012 Memur Maaşları Ne Kadar - 2012 Memur Maaşları Zammı ne kadar? Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar olsun. Size sorum şu; 2012 Memur Maaşları Ne Kadar bu konuda bilgi sahibi olan var mı?
  3. Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak

Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak

Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak ? Selam arkadaşlar Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak bu konuda bilgisi olan var mı?
  4. şehirler arası otobüs fiyatları 2013te değişti mi, ne kadar ?

şehirler arası otobüs fiyatları 2013te değişti mi, ne kadar ?

Şehirler arası otobüs fiyatları acaba 2013 yılında değişti mi? Zam geldiyse ne kadar oldu? Aşağı yukarı bir fiyat verirseniz sevinirim..
  5. Ne kadar emekli maaşı alırım ?

Ne kadar emekli maaşı alırım ?

Emekli maaşım ne kadar nasıl sorgulayabiliyorum ne kadar emekli maaşı alırım ? Emekli maaşım ne kadar oldu ? Ne kadar emekli maaşı alırım ? Hangi Kurumdan emekli olursanız olun, SGK, BAĞKUR Ya da diğer kurumlar farketmiyor, biraztan sizlere nasıl emekli maaşı sorgulaması yapabileceğinizi anlatacağım. Daha önceden emekli olan babamın maaşı üzerinden yaptığım gibi emekli aylık bilgisi konusunu;...

Sayfayı Paylaş