2013'te Kpss olacak mı? | Melekler Mekanı FORUM - 28 Eylül 2016

2013'te Kpss olacak mı?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bu konu; 2013 KPSS yapılacak mı hakkında bilgi vermektedir

Memur atamalarının geçiş bileti olan KPSS ile ilgili her yıl yeni bir asparagas haberle karşılaşırız. Özellikle atanamayan öğretmenlerin sürekli kamuoyu gündemine getirdiği KPSS'nin 2013 yılında yapılmayacağına dair söylentiler çıktı. 2013 KPSS ile ilgili yetkili ağızın açıklamasını sizlere sunuyoruz:

Milli Eğitim Bakanı Dinçer, 2013 yılında KPSS'nin olacağını belirtti.Ama KPSS'yi üç ayrı bölüm halinde yapılacak. Onlar da genel kültür, eğitim bilimleri ve alan sınavı olacak. Dolayısıyla önümüzdeki yıldan itibaren alınacak öğretmenlerde alan sınavları yapılmış olacak.

Öğretmen Adaylarına 2013′te 3 Bölüm KPSS Yapılacak

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, önümüzdeki yıldan itibaren öğretmen alımlarında yine KPSS’nin olacağını belirtti.

2013'te Kpss olacak mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kpss yerleştirmeleri ne zaman olacak ?

Arkadaşlar ben KPSS sınawına girdim sonuçları bi süre önce açıklandı.. Ama yerleştirmelerin ne zaman yapılacağını ve puanımın hangi mesleklere yettiğine nerden bakacağımı bilmiyorum lütfen bilginiz varsa öğrenmek istiyorum..
  2. 2013 Yılında KPSS Sınavı Yapılacak mı ?

Bu konu; 2013 kpss sınavı yapılacak mı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız 22-23 Eylül 2012 Kpss önlisans sınavı soru ve cevapları bilgilerinin ardından herkesçe merak edilen ve sıkça sorulan bir sorunun cevabı ile karşınızdayız. Önümüz deki sene sınava girmeyi planlayan adayların en merak ettikleri konu olan 2013 yılında KPSS sınavı...
  3. 2013’te abiye saç modelleri böyle olacak!

Bukonu; 2013 abiye saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bahar aylarında düğün, nişan yada söz yapacak olanmeleklerimize önerimiz yeni sezonun trend saç modelleri burada! İri dalgalar vedüz saçlarla yapılan birbirinden güzel saç modellerinin vazgeçilmez kuralıdoğal bir görünüm sağlamak. Doğallığı yakalayan bu saç modelleri sizi de mutluedecek. Bombeli topuzların yanında düz fönlerle...
  4. 2013 yılında da kpss sınavı yapılacak mı

Etraftan bir haber duydum doğru mu bilmiyorum, kpss 2013 yılında olmayacakmış diye, pek inanmadım ama doğru mu bu haber ?
  5. Kpss 2013 değişiklikleri olacak mı

2013 yılında KPSS sınavına girmek üzere hazırlanıyorum da acaba 2013 yılında kpssde herhangi bir değişiklik ya da değişiklikler olacak mı ?

Sayfayı Paylaş