gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

2014-2015 bayan örgü eldiven modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

2014 bayan parmaksız eldiven modelleri, eldiven modelleri, parmaksız eldiven, bayan parmaksız eldiven, 2014 bayan eldiven, 2014 örgü eldiven modelleri hakkında bilgiler Özellikle kış aylarının vazgeçilmesi olan eldivenler kullanılması kesinlikle gerekli olan aksesuar çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. 2014 Kış bayan eldiven modelleri arasında en ideal trendleri arayan bayanlar için kendi renklerini açığa çıkaracak çok fazla modelle karşınızdayız.Kış aylarının adeta sembolü haline gelen örgü eldivenler biraz farklı modelde.Elleri tamamen sarmayan parmak kısımlarını tamamen dışarıda bırakan modeller bu sene bayanlar arasında oldukça Moda..2014 eldiven modellerini incelemeden bu sene kendinize eldiven almamanızı tavsiye ederiz.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.png

8.jpg

9.jpg

10.jpg

2014-2015 bayan örgü eldiven modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2014-2015 bayan deri eldiven modelleri

2014-2015 bayan deri eldiven modelleri

çok şık bayan eldiven modelleri,siyah deri eldiven modelleri,renkli deri eldiven modelleri,2014 bayan deri eldiven modelleri,2015 baan deri eldiven modelleri hakkında bilgiler Kış sezonunda öne çıkan eldiven modellerinde genel olarak deri modeller, ve kaşmir eldiven modelleri ön plana çıkıyor..Siyah Deri Eldiven Modelleri, deri eldiven dünyasının en klasiğidir yani babasıdır. Çok da asil...
  2. 2015 bayan örgü bolero modelleri

2015 bayan örgü bolero modelleri

2015 bayan boleroları,bayan bolero modelleri,bayan örgü bolero modelleri 2015,en şık bayan örgü bolero modelleri Genellikle straplez, ip askılı, boyundan bağcıklı veya askılı bluz ve gömleklerin üzerine giyilen ve daha çok bir aksesuar şeklinde kullanılan örgü bolero modelleri kıyafetlerimiz ile güzel ve uyumlu birer kombine şeklinde üzerimizde yer alıyorlar. Özellikle genç kızlar tarafından...
  3. 2015 Örgü bayan çanta modelleri

2015 Örgü bayan çanta modelleri

örgü bayan çantaları,örgü bayan çanta modelleri,örgü bayan çanta modelleri 2015,2015 en şık örgü bayan çanta modelleri Örgünün şıklığını, zarifliğini, kullanım rahatlığını ve rengini bütün özellikleri ile bir arada bir çanta da göstermek isteyen bayanlar için hazırlanan yeni sezonun en canlı ve en güzel modelleri ile hazırlanan örgü çanta modellerimiz şıklığına ve uyumuna özen gösteren modayı...
  4. 2015 örgü bayan şapka modelleri

2015 örgü bayan şapka modelleri

Modanın hızlı ilerlemesi ile birlikte gerek hazır giyim sektöründe gerek ise el yapımı örgü bere ve şapka örneklerinde bile yeni modeller eskilerin pabucunu dama attı. Bu sene elbise kombinlerine önem veren bayanlar yeni şapka ve atkı bereleri tercih etmeleri gerekiyor.
  5. Parmaksız Örgü Eldiven Modelleri(Bayan)

Parmaksız Örgü Eldiven Modelleri(Bayan)

Kış ayların da benim ellerim çok üşür. Hatta uzun süre ısınması bile bazen zaman alabiliyor. İnsanın elleri üşüyünce aktivite yapmak da bile zorlanıyor. Kış ayların da eldiven takanların çoğu çareyi ellerini ısıtmak için bu yolla buluyorlar. Ama parmaklıklı eldiven taktığım da ben bişey hissedemiyorum ve buda bana sıkıntı yaşatıyor. Çareyi parmaksız eldiven modeli kullanmak da gördüm en...

Sayfayı Paylaş