gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

2014-2015 Mini abiye modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

en şık abiye modelleri resimleri,2014 mini elbise modelleri,2015 abiye modelleri,kısa elbise modelleri,en şık mini abiyeler,en şık mini elbise modelleri hakkında bilgiler 2015 mini abiye modelleri daha kabarık eteklerle değerlendiriliyor. Özellikle de tütü etek modelindeki elbiseler son abiye trendleri olarak yeni sezonda yer alıyor.Desenli, askılı, dar mini tasarımlar, straplez kesim gibi çeşitlerin bol olduğu 2015 mini abiyeler kadınların daha modern ve çekici olacağını kanıtlıyor.Düzgün fiziği ve bacakları olan bayanların vazgeçemediği kıyafetlerin başında yer alan abiyeler Çeşitli kumaşlardan üretilen mini elbiselerin, streç formlu veya şifon olanları gece gezmelerinizde size zahmetsiz şıklık katacaktır.Hiçbir zaman modası geçmeyecek siyah renkleri şık ve zarif olmanıza yardımcı olacaktır. Bu rengin dışında da kırmızı, yeşil, mavi tonları 2015 senesinde trend olan abiye renkler arasında.Eğer özel bir geceye davetliyseniz ve son derece şık bir mini abiye elbise giymeyi düşünüyorsanız sezonun trend modelleri için galerimize göz atmanızı öneririz.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

2014-2015 Mini abiye modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Mini Abiye Modelleri

2011 Mini Abiye Modelleri

mini abiyeler 2011 mini abiye modelleri abiye modelleri 2011 abiyeler Bu sene olduğu gibi 2011 senesindede etek boyları bayağı kısalacak...Bacaklarına güvenenler için oldukça ideal olan 2011 mini abiye modellerini paylaşıyorum kızlar :tik:
  2. 2012 Mini Abiye Modelleri

2012 Mini Abiye Modelleri

2012 mini abiye modelleri abiye modelleri en güzel abiler kısa abiyeler yeni abiye modelleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar 2012 Mini Abiye Modelleri ile karşınızdayız melekler. " ya Asi ben kısa abiye severim bana şöle mini mini tatlı tatlı ama bir okadar da şık zarif abiye modeli getir " mi diyorsunuz:) eee bende sizi duydummm gittim gördüm bependim...
  3. Mini abiye elbise modelleri

Mini abiye elbise modelleri

mini abiyeler renkli elbiseler şık abiye modelleri burada melekler.abiye elbise diyince akan sular duruyor bende :) herkesin dolabında bir tane abiye elbisesi vardır mutlaka,bayanların bazıları uzun dekolteli elbise modelleri seçerken , tam tersi mini , renkli , cıvıl cıvıl abiye elbiseli seven bayanlarda mevcut.Mini ve renkli elbise seven bayanlar için bir birinden şık mini abiye elbise...
  4. Abiye Ayakkabı Modelleri 2015

Abiye Ayakkabı Modelleri 2015

abiye ayakkabı, taşlı abiye ayakkabı, şık abiye ayakkabı, gelin ayakkabı modelleri, topuklu ayakkabı modelleri Özel gün ve gecelerin vazgeçilmezi abiye elbiseleriniz ile kombin olarak kullanacağınız abiye ayakkabı modelleri, 2015 ayakkabı firma ve markaları tarafından farklı renk ve desenlerle koleksiyonlar da yerini alarak bayanlara sunuluyor. Taşlı abiye ayakkabılar, simli ayakkabı, gelin...
  5. Zümrüt Yeşili Mini Abiye Modelleri 2015

Zümrüt Yeşili Mini Abiye Modelleri 2015

mini abiye modelleri 2015, zümrüt yeşili abiye modelleri, abiye modelleri 2015 Rengi ile dikkatleri üzerinize çekecek zümrüt yeşili abiye modelleri yeni sezon abiye modasın da yerini alarak farklı tasarımlar ile bayanlarla buluşuyor. Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz zümrüt yeşili mini abiye elbise modellerini bu yazımız da sizlerle paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş