gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014-2015 Sezonu Yeni Galatasaray Formaları Karşınızda!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014-2015 gs formaları, yeni gs formaları, galatasaray formaları

Sevgili Melekler, Galatasaray Spor Kulübü 2014-2015 formalarını tanıttı. Nike firmasının yaptığı formalar da aynı Barcelona gibi %100 geri dönüşümlü 18 adet plastik şişeden üretildi.

gs-forma (1).jpg gs-forma.jpg

karakuzu bunu beğendi.
2014-2015 Sezonu Yeni Galatasaray Formaları Karşınızda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galatasaray 2012-2013 Yeni Sezon Formaları isteyenler için

Galatasaray 2012-2013 Yeni Sezon Formaları isteyenler için

Galatasarayın Yeni Formaları 2013 2013 Galatasarayın Yeni Sezon Formaları Tıpkı moda dünyasın dao lduğu gibi futbol dünyasında da yeni yılın modası oldu ve formalar değişti Melek'lerim. Biz de değişen futbol formaları arasında şimdi de Galatasaraylı Melek'lerimizi düşünüyor ve 2013 Galatasaray formaları sunuyoruz. Galatasaraylı olan tüm arkadaşlar, işte size 2012 yeni Galatasaray formaları...
  2. Galatasaray'ın 2013-2014 Sezonu Yeni Formaları!

Galatasaray'ın 2013-2014 Sezonu Yeni Formaları!

galatasarayın yeni formaları galatasaray 2013-2014 formaları Sevgili melekler, Galatasaray futbol takımının 2013-2014 sezonu için hazırlanan yeni forması görücüye çıktı. Daha önce tanıtımı yapılan iç saha formasının ardından dış saha forması da taraftarlarla buluşuyor. Koyu renkli formaların tasarımı Nike tarafından yapılmıştır. İşte Galatasaray'ın 2013-2014 sezonunda giyeceği koyu renkli...
  3. Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

fatih harbiye yeni sezon, fatih harbiye yeni bölüm, fatih harbiye dizisi Sevgili melekler, yeni sezonda merakla beklenen dizilerin başında gelen Fatih Harbiye dizisinin yeni sezon ilk tanıtım fragmanı yayına girdi. Başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı dizinin yeni sezon tanıtım fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [MEDIA]
  4. Star Tv'nin Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

Star Tv'nin Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

star tv yeni sezon dizileri, star tv yeni dizileri, star tv Sevgili melekler, tüm kanallar yeni sezon için harıl harıl çalışırken, halkın büyük bir kesimine hitap eden çeşit çeşit dizileri ekrana getirmeye devam ediyorlar. İşte yeni sezonun başlamasıyla birlikte Star Tv kanalında izlemeye başlayacağımız yeniş sezon dizileri şöyle sıralanıyor... REAKSİYON Yeni sezonun en merakla...
  5. Kanal D Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

Kanal D Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

kanal d yeni sezon dizileri, kanal d yeni dizileri, kanal d 2014-2015 Sevgili melekler, yeni sezon için hazırlıklarına devam eden kanallardan Kanal D, iddialı dizilerle geliyor. Geçen sezonda reyting alamadığı için pek çok dizisini yayından çekmek zorunda kalan Kanal D, bu sene işi daha sıkı tutacak gibi görünüyor. Kurtlar Vadisi Pusu gibi fenomen bir diziyi transfer eden Kanal D,...

Sayfayı Paylaş