gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

2014 Ahşap Yer Kaplama Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Yeni Sezon Ahşap Yer Kaplama Modelleri 2014 Ahşap Yer Kaplama Modelleri En Yeni Ahşap Yer Kaplama Modelleri

Ayağınızın doğal bir zemine basmasını ve temizliği kolay alanlar yaratmak istiyorsanız mutlaka ahşap yer kaplama modellerini incelemeniz gerekmektedir. Odalarınızda yer döşeme konusunda bir yenilik yaratmak istiyorsanız tercihinizi bu sene 2014 ahşap yer kaplama modellerinden yana kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Kimi zaman su geçirme malzemeden yararlanarak yer döşeme tasarımı oluşturulan oda ortamlarında tamamen sıcak bir ortam oluşturabilecek ve modern görünümün yanı sıra evinizde doğal bir şıklık oluşturmanın keyfini tadabileceksiniz.

2014-sıradışı-ahşap-yer-döşeme.jpg 2014-sıradışı-ahşap-yer-döşeme-çeşitleri.jpg 2014-sıradışı-ahşap-yer-döşeme-malzemeleri-.jpg 2014-sıradışı-ahşap-yer-döşeme-modelleri.jpg 2014-zemin-doseme-galeri.jpg Ahşap-Deck-Yer-Kaplama-Yeni-Deck-Modelleri-.jpg aqua-yer-kaplama.jpg en-şık-ahşap-yer-kaplama-modelleri-.jpg Sefloor-2014-su-geçirmez-parke-modelleri-.jpg Sefloor-2014-su-geçirmez-parke-modelleri-çeşitleri.jpg

2014 Ahşap Yer Kaplama Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap Kaplama

Ahşap Kaplama

ahşap kaplama çeşitleri Ahşap kaplama işi benim ilgimi çekmez fazla. O işlerle ilgilenenler var :) Ama yine de bilgi saklanmazmış derler. Ben de saklamadım sizinle paylaştım meleklerim. :) Duvar ve tavan kaplamaları odaları daha sıcak ve konforlu hale getirir. Profiller masif ahşaptan oluşur. Değişik çesitleri vardır; ham, mumlu, laklı, cilalı. Profillerle paneller arasındaki...
  2. Taş Kaplama Ev Modelleri

Taş Kaplama Ev Modelleri

taş kaplama evler ev modelleri taş kaplama cephe taş kaplama duvar ile ilgili bilgiler burada melekler. Taş kaplama deyince benim aklıma direkt olarak şatolar geliyor melekler :) Hani şu kulesine prensesin hapsedildiği, etrafı hendeklerle çevrili muazzam şatolar. Taş kaplama günümüz mimarisinde genelde dış cephede, son dönemde de iç mekanlarda kullanılan bir dekorasyon tarzı. Meraklıları da...
  3. 2014 Ahşap Ranza Modelleri

2014 Ahşap Ranza Modelleri

2014 ranza modelleri, ranza modelleri, ahşap ranza modelleri Birden fazla çocuk sahibi olanlar ve dar evde oturanların bir nevi kurtarıcısı olan ranza modelleri, ahşap şıklığı ile genç odalarında buluşuyor. Çok farklı ahşap ranza modelleri arayanlar için 2014 mobilya modelleri arasından seçtiğimiz en yeni ranza modellerini sizler için bir araya getirdik. Dar alanları çok daha kullanışlı...
  4. Dış Cephe Taş Kaplama Modelleri 2014

Dış Cephe Taş Kaplama Modelleri 2014

En Trend Dış Cephe Kaplama Modelleri 2013- 2014 Taş Kaplama Çeşitleri En Modern Dış Cephe Taş Kaplama Modelleri Dış cephe evlerin vazgeçilmez dekorasyon çeşitleri arasında yer almaktadır. Sizler için önerilen dış cephe kaplama modelleri arasında yer alan taş kaplama modelleri 2014 senesinin en beğenilen modelleri arasında yer almakta olup sizlerin tercihlerinize bırakılmaktadır. İnternette...
  5. Kalorifer peteği kaplama modelleri

Kalorifer peteği kaplama modelleri

Kaloriferlerin dış görünümleri zaman zaman canımızı sıkar. Oda dekorasyonumuz klasik ya da modern görünümlüdür. Bir köşede kalorifer peteğimiz odada adeta sırıtır. Ben burdayımlığını ilan eder. Oysa şöyle şık görünümlü bir kaplama ile kamufle edilerek farklı kullanım amaçları ile karşımıza çıksa ne kadar güzel olurdu öyle değil mi? Kalorifer petekleri üzerinde yapılan çalışmalar son senelerde...

Sayfayı Paylaş