gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Anneler Günü İçin Favori'den "Melek Annem" Takı Koleksiyonu

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

favori anneler günü koleksiyonu 2014, favori melek annem dekorasyonu, 2014 anneler günü hediyesi
    Hakkı ödenemeyecek annelerimiz için Favori 2014 Anneler Günü Koleksiyonu "Melek Annem" ile karşınızdayız Melekler :) Her devrin en kıymetli hediyesi olan altınla annelerinizi mutlu edebilir, bu eşsiz koleksiyondan bir parçayla annenizin anneler gününü kutlayabilirsiniz...

favori-melek-annem- (1).jpg

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

“Melek Annem” koleksiyonu ile annenize şıklığı armağan etmek ve en yakın Favori mağazasının yerini öğrenmek için www.favori.com.tr web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Ürün Fiyatları:
    Melek Annem 1 : 522 TL.
    Melek Annem 2 : 396 TL.
    Melek Annem 3 : 457 TL.

favori-melek-annem- (2).jpg favori-melek-annem- (3).jpg

2014 Anneler Günü İçin Favori'den "Melek Annem" Takı Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melek annelere

melek annelere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Melek Anne

Melek Anne

Melek Anne Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazirlanan bir bebek varmis. Bir gün Rab'bine sormus: -Rab'bim, beni yarin dünyaya gönderecegini söylediler, fakat ben o kadar kücük ve gücsüzüm ki, orada nasil yasayacagim? -Tüm meleklerin arasindan senin icin bir tanesini sectim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Melegin sana hergün sarki söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen...
  3. melek anne

melek anne

Melek Anne Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazirlanan bir bebek varmis. Bir gün Tanri'ya sormus: -Tanrim, beni yarin dünyaya gönderecegini söylediler, fakat ben o kadar kücük ve gücsüzüm ki, orada nasil yasayacagim? -Tüm meleklerin arasindan senin icin bir tanesini sectim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Melegin sana hergün sarki söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen...
  4. 2014 Anneler Günü İçin Altınbaş Özel Koleksiyonu

2014 Anneler Günü İçin Altınbaş Özel Koleksiyonu

altınbaş anneler günükoleksiyonu, 2014 anneler günü hediyeleri, altınbaş 2014 anneler günü Sevgili melekler, yaklaşan anneler günü sebebiyle pek çok marka harekete geçti. özellikle takı firmalarında başlayan bu hareketlilik annelerine o özel günde kıymetli ve şık bir hediye vermek isteyenler için. Altın sektörünün önde gelen isimlerinden Altınbaş da anneler gününe özel bir koleksiyon...
  5. Lc Waikiki 2014 Anneler Günü Koleksiyonu

Lc Waikiki 2014 Anneler Günü Koleksiyonu

lc waikiki anneler günü koleksiyonu 2014, 2014 anneler günü hediyeleri, 2014 lc waikiki anneler günü Sevgili melekler, ünlü giyim markası Lc Waiki, anneler gününe özel bir koleksiyon hazırladı. İlkbahar yaz 2014 modasını anneler günü için özel olarak tasarlayan Lc Waikiki, puantiyeli ve monochrome gibi renkli parçalardan oluşan bir koleksiyonla anneleri şımartıyor. “İyi giyinmek...

Sayfayı Paylaş