gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2014 Aşkı Anlatan En Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 aşk sözleri, 2014 aşkı anlatan sözler, 2014 romantik sözler Aşkınızı anlatın diye sorsam eminim ki birçok kişi birdenbire bu soru karşısın da ne diyeceğini bilemez... Aslın da klasik bir laf olacak ama aşk anlatılmaz yaşanır;) Hangi cümle yada kelime sevdiğiniz kişiye olan aşkınızı anlatabilir ki... Bir bütün olarak ele aldığımız da aşk tamamen iki kişiliktir eğer tek taraflı ise bu acıdan başka birşey vermez insana. Dilerim herkes hakettiği şekilde sever ve sevilir. Bir nebze de olsa aşkı anlatan sözleri sizler için paylaşmak istedim. Bazen içimizden gecen yaşadığımız duyguları dile ggetirmekle güçlük çekeriz ve bu esnada aşağıda ki aşk sözcükleri devreye girer;)
    ask.jpg

2014 Aşkı Anlatan En Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkı anlatan güzel şiirler ve sözler

Aşkı anlatan güzel şiirler ve sözler

aşkı anlatan mesajlar aşkı anlatan sözler mesajları sözler kısa aşkı anlatan güzel sözler, güzel aşk şiirleri kısa, güzel aşk şiirleri sevdiğim kısa şiirler, güzel aşk şiirleri anlamlı, anlamlı kısa aşk sözleri, anlamlı kısa aşk yazıları Duyguları kelimelerle anlatmak her zaman zor olmuştur. Bu zor anlarımızda genellikle bizlere usta şairler ve güzel sözler yardımcı olmaktadır. Sizlerde...
  2. aşkı anlatan sözler

aşkı anlatan sözler

lütfen bana aşkı tam anlamıyla anlatan özlü ve kısa sözler yazınız. tşk.
  3. 2014 En Güzel Aşk Sözleri

2014 En Güzel Aşk Sözleri

bu konu 2014 aşk sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Sizler için en yeni romantik sözlerden oluşan aşk mesajlarını bir araya getirdik. Siz de kendi duygularınıza hitap eden beğendiğiniz bu sözler arasından istediğinizi alıp paylaşabilirsiniz. Sevgilim Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirirmiş. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi… Aşkım...
  4. Aşkı Anlatan En Güzel Sözler

Aşkı Anlatan En Güzel Sözler

aşk sözleri 2014, 2014 facebook aşk sözleri, facebook aşk sözleri Aşk aslında anlatılmaz yaşanır. Birini neden esviyorsun diye sorsalar onunla ilgili bazen biçok cümle kurabilirsiniz bazen de tek yada birkaç nedene bağlı kalmaksızın başlıbaşına onu sevdiğini açıklarsınız. İnsanoğlu yarıtıldığından beri aşk her zaman şarkılara, şiirlere ve romanlara konu olmuştur. Bazı aşklar karşılıklı olup...
  5. 2014 En Güzel Serseri Sözler

2014 En Güzel Serseri Sözler

2014 serseri sözler, 2014 serseri sözler facebook, 2014 delikanlı sözler Facebook ve diğer paylaşım ağların da kullanmak için en serseri ve şekilli söz arayanlara özel olarak 2014 yılının beğenilen ve en çok paylaşılan serseri nickleri sizler için paylaşıyoruz. Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana aşık olmayan birine aşık olma. Benim Sevdam Sevipte Kavuşamayanlardandı...

Sayfayı Paylaş