gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2014 Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 babalar günü tarihi, 2014 babalar günü ne zaman, 2014 babalar günü Haziran ayı için de kutlanan babalar gününün han gi tarihe denk geldiğini ve kaç gün kaldığını merak edenler için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz.
    Tüm babaların ve baba adaylarının da bu özel günlerini melekler mekanı.com olarak kutlarız. Ahirete göç edenlerede Allah'tan rahmet dileriz.

babalar_gunu_hediyesi.JPG
    Babalar Günü için geri sayım başladı. Haziran ayının 3. Pazar'ı kutlanan Babalar Günü bu sene 15 Haziran tarihine denk geliyor.

Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910 tarihinde Washington'un Spokane şehrinde kutlanmıştır. Anneler günü olurda neden babalar günü olmasın diyen Sonora Smart Dodd, babasının doğum günü 5 Haziran'ın babalar günü ilan edilmesi için çalışmalara başlar. Ancak o güne yetişmeyen Babalar Günü Haziran ayının 3. pazarı olarak kesinleşmiş ve tüm dünyada o tarihte kutlanmaya başlanmıştır.

2014 Babalar Gününe bu gün itibariyle 11 gün kaldı

2014 Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Gününe Kaç Gün Kaldı 2012

Anneler Gününe Kaç Gün Kaldı 2012

Anneler Gününe Kaç Gün Kaldı 2012 arkadaşlar daha hediye almadım acaba daha çok mu var anneler gününe?
  2. Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı 2012 cevap bekliyorum

Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı 2012 cevap bekliyorum

Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı 2012 Selam arkadaşlar bu yıl ki babalar günü ne zaman ya da babalar gününe kaç gün kaldı lütfen bana yazın!
  3. Merak Edenlere Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı Diyenlere İşte Bilgiler

Merak Edenlere Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı Diyenlere İşte Bilgiler

Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı 2012 Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı Sevgili melekler, babalar gününe az bir zaman kaldı. :) Eğer hala babanıza bir hediye almadıysanız Burçlar bölümümüzde yer alan burçlara göre hediye seçimlerinden faydalanabilirsiniz diyoruz ve babalar gününe kaç gün kaldı diye merak eden meleklerimize bu hatırlatmayı yapıyor ve babalar günü nasıl çıkmış bazı bilgiler vermek...
  4. 2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 devamsızlık sınırı, devamsızlık bilgileri 2013-2014, 2013-2014 devamsızlık en fazla kaç gün Sevgili melekler, Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde bazı değişiklikler yapıldı. 2013-2014 eğitim öüretim yılının başlamasına bir hafta kala bazı açıklamlarda bulunan Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, yönetmelik değişikliğiyle ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ortaöğretimle...
  5. 2014 Yılında Kaç Gün Tatil Olacak?

2014 Yılında Kaç Gün Tatil Olacak?

2014 resmi tatil günleri, resmi tatil günleri 2014, 2014 resmi tatiller Sevgili melekler, çalışanların ve öğrencilerin merak ettikleri konulardan biri yeni yılda kaç gün tatil yapılacağı. Milletçe tatili çok sevdiğimizden milli ve dini bayramların hangi günlere denk geldiğini merak eder, tatilleri bile o zamanlara göre ayarlarız. İşte 2014 yılında yapacağımız tatiller... Kurban...

Sayfayı Paylaş