2014 Boncuklu Patik Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

boncuklu patik modelleri, yeni boncuklu patik modelleri, boncuklu patik örnekleri
    Çeyiz sandıklarının ve kış aylarının en önemli ihtiyaçlarından biride patik modelleridir. Özellikle boncuklu patik modelleri çeyiz hazırlığı yapanlar için ilk sırada gelen tercihlerden biridir. Ten çorap üzerin de çok zarif duran boncuklu patik modeli arayanlar için seçtiğim farklı ve yeni boncuklu patik örneklerini sizler için paylaşıyorum.

boncuklu patik (1).jpg boncuklu patik (2).jpg boncuklu patik (3).jpg boncuklu patik (4).jpg boncuklu patik (5).jpg boncuklu patik (6).jpg boncuklu patik (7).jpg boncuklu patik (8).jpg boncuklu patik (9).jpg boncuklu patik (10).jpg boncuklu patik (11).jpg boncuklu patik (12).jpg boncuklu patik (13).jpg boncuklu patik (14).jpg boncuklu patik (15).jpg

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

1.6ve7 deki modellerden yapmıştım ben çok güzel duruyor ama hiç giymedim daha :)

2014 Boncuklu Patik Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Boncuklu patik modeli ve yapılışı

patik modelleri ve yapılışı patik modelleri ve yapilisi boncuklu modeli yapılışı boncuklu örnekleri Bu şık patiklerden birni ister kışın soğuğundan ayaklarınızı sıcacık tutması ve soğuktan koruması için yapın,istersenizde çeyizinize koyarak evlendiğiniz zaman giyinin.Yapılışı bizden seçimi yapıp örmesi sizden.:) YAPILIŞI: boncukları kendi ipinden patiklik ipe dizin. bu biraz...
  2. 5 tl ye boncuklu patik alır mısınız?

floş ipten patik modelleri siyah olan floş ipiyle lila olan patiklik iple örülüyor ve sadece 5 tl ye varmı isteyen istediğniz renkte yapılır:)
  3. Boncuklu patik modelleri

boncuklu patik örnekleri boncuklu patik modeli modelleri modelleri patikler Kızlar sizlere şıkır şıkır allı pullu morlu patik modelleri getirdim:D.Giy ayağına pullar ışıldasın ve şıklığınla tüm gözler ayağınıza yönelsin ama dikkat edin dost başa düşman ayağa bakarmış ona göre demedi demeyin sonra:laugh::piha:
  4. Boncuklu örtü modelleri

örtü modelleri boncuklu örtü modelleri boncuk boncuktan yapımı boncuklu yapımı Birkaç senedir boncuklu modeller revaçta.Artık çeyizlere,evlere genelde boncuklu olan modeller hazırlanıyor.Gayette şık ve güzel duruyor,göze hitap ediyor.Size birkaç model fikride bizden.
  5. Boncuklu Bayan Patik Örnekleri 2013

Bu konu; boncuklu bayan patik modelleri 2013 hakkında bilgiler vermketedir. Sevgili melekler, marifetli hamarat bayanlar bir dakika eli boş duramaz. Yazın danteller, nakışlar, oyalarla vakit geçirirken kışın da kazaklar, atkı-bereler ve patiklerle, lif örmeyle meşgul olurlar. Aslında vakitlerini değerlendikleri bu güzel hobiler sonucunda birşeyler de üretmiş olurlar. Biz de bu sayfamızda...
  6. 2014 Patik Modelleri

patik modelleri, tığ işi patik modelleri, örgü patik modelleri Kış aylarının vazgeçilmezi patikler, çocuklar ve biz bayanların vazgeçemiyeceği ve kışın o soğuk havalarda ayağımızı sımsıcak tutacak en önemli aksesuarlarımızdan biridir. Benim de çok severek kullandığımız patik modelleri 2014 yılın da farklı model ve renklerle karşımıza çıkıyor. Çeyiz hazırlığın da olan ve patik modellerini...
  7. 2014 Babet Modeli Tığ İşi Patik Örnekleri

örgü babet modelleri, babet patik modelleri, örgü babet patik modelleri Kış ayların da soğuk havalarda ayağınızı sıcacık tutarken görsel olarak da ayağınız da son derece şık duracak ve en çok beğenilen patik modelleri arasında yer alan tığ işi babet patik örneklerinden seçtiklerimi sizler için paylaşıyorum.
  8. 2014 Boncuklu Perde Modelleri

En Yeni Perde Modelleri Boncuklu Perde Modelleri 2014 En Modern Perde Modelleri Perde modellerinden yararlanarak dekorasyonlarımıza cıvıltı kattığımız unutulmaz bir gerçek olarak bilinmektedir. Özellikle değişik kesimlerde odalara modernlik katan perde modelleri son derece harika ortamların yaratılmasına önderlik etmenize yardımcı olmaktadır. Sizler için sunulacak olan bu perde modelleri en...
  9. 2014 Yeni ve Farklı Patik Modelleri

patik modelleri 2014, patik örnekleri, yeni patik modelleri Benim için de kış aylarının vazgeçilmezi patikler, kışın soğuk havalar da ayakları sıcacık tutuyor. Biz bayanlar özellikle ayaklarını kadın hastalıklarına karşı sıcak tutmamızın öneminin büyük olduğunu düşündüğümüz de patikler çok kullanışlı oluyor. Özellikle babet ve boncuklu patik modelleri bayanlar ve çeyiz hazırlığında olan genç...
  10. Çeyizlik Boncuklu Yeni Patik Modelleri

2014 boncuklu patik modelleri, boncuklu patik örnekleri, 2014 patik modelleri Çeyiz sandıklarının demirbaş örgü modellerinden olan patik modelleri, boncuklu patik örnekleri ile ayrı bir şıklık kazanıyor. Özellikle ince ten çorapların üstün de çok kullanışlı olan boncuklu patikler ile ev gezmelerin de şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz. İster çeyizlik ister kendiniz için isterseniz de...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. patik süslemeleri

,
  2. 2014 patik modelleri boncuklu

,
  3. boncuklu patikler örnekleri