gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2014 Damardan Damar Sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 damar sözler, 2014 harbi sözler, 2014 kapaklık sözler İster skype ileti sözünüz de isterseniz sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak için harbiden damar söz arıyorsanız sizlere en beğenilen damar sözleri paylaşıyoruz. Sizde beğendiğiniz bu sözleri paylaşayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz;)
    damar soz.jpg

2014 Damardan Damar Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar

Damar

Damar, kişinin akrabaları ve kavmidir. Damar tıkanıklığı ve damar kesilmesi bu damarın temsil ettiği kişinin sıla-yı rahimi terk ettiğine, akraba ile ilişkili kestiğine, Damardan kan kaybı yoksul için mala, zengin için mal kaybına, Damarların çok bariz oolarak görülmesi gelirde görülecek azalmaya delalet eder.Rüyasında kişi, vücudunda mor, belirgin bir damar görürse gayretlerinin sonucunu...
  2. damar

damar

yüzün şişmesinin nedenleri yüz şişmesinin nedenleri beyin damarlarında genişleme yüz sebepleri el şişmesi Damar damar sertliği Vücuttaki kan damarlarının bir kısmının veya tamamının sertleşmesi sonucu, esnekliklerini keybetmesine; halk arasında damar kireçlenmesi tıp dilinde ise Arterio Skleroz veya Atheremo denir. Nedeni, kan damarlarının iç kısımlardaki hücrelerin esnekliğini kaybedip,...
  3. damardan girecek damar sözler

damardan girecek damar sözler

sen piyon ben şah oyun bittiğinde şah ve piyon aynı kutuya girer damardan girecek damar sözler sözleri damardan giren sözler ***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim ***Benim İçin Hayatta 2 şey önemlidir biri sen diğeri özgürlüğüm özgürlüğüm için canımdan senin için özgürlüğümü feda ederim... ***Yürü hür maviligin...
  4. Damar sözler....

Damar sözler....

esrarlı sözler damar laflar anne sözleri damar esrar sözleri 2011 esrarlı sözler 2011 offf!!! bazen hayat istediğimiz gibi gitmiyor o anlarda içimizi dökmek konuşmak daha bir zor olur işte onlarda içinizi anlatan acınızı paylaşan sözlerle karşınızdayım....umarım begenirsiniz:nur: DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..(:...
  5. 2014 Harbi Damar Nickler

2014 Harbi Damar Nickler

2014 kapak sözler, 2014 damar nickler, 2014 harbi sözler Birilerine dokanacak kapaklık damar sözler arayanlar için en yeni harbi damar sözlerden oluşan nickleri sizler için paylaşıyoruz. Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez. ----------------------- Seni ben kendime KADER...

Sayfayı Paylaş