gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

2014 Dekoratif Saksı Örnekleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

İlginç Saksı Modelleri 2014 En Yeni Dekoratif Saksı Modelleri Modern Saksı Modelleri
    Sizlerde benim gibi çiçekleri çok sevenler arasında mı yer alıyorsunuz? Beğendiğiniz çiçekleri en modern saksılarda yetiştirmek istemez misiniz? 2014 senesi içinde çiçeklerinize yeni yaşam alanları yaratmak istiyorsanız ve bunu dekorasyon stilinizde değişim yaratarak gerçekleştirmek istiyorsanız bu sene içinde yararlanabileceğiniz en modern saksı modellerinden yararlanarak bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çiçekleriniz için ayıracağınız alanı ister bahçenizde isterseniz balkonlarınızda oluşturun. Her iki durumda da seçeceğiniz saksıyı son derece dekoratif seçerek hayalinizi gerçekleştirebilir ve kendinize yeni ve dekoratif saksılar seçimlerinde bulunarak dekoratif görünümler yakalayabilirsiniz. Böylelikle bahçe dekorasyonunuzda farklılık yaratacağınız gibi dar balkonlarınızın bile dışarıdan görünümlerinde son derece farklılıklar yakalayabilirsiniz. Sizler için önereceğim saksı modellerini görmek için artık sabırsızlanıyorsunuz değil mi? Haydi gelin bu aksı modellerini hep beraber inceleyerek seçimde bulunalım. indir (1).jpg indir (2).jpg indir (3).jpg indir (4).jpg indir (5).jpg indir (6).jpg indir (7).jpg indir.jpg

2014 Dekoratif Saksı Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekoratif Saksı Modelleri

Dekoratif Saksı Modelleri

saksı modelleri dekoratif çiçek saksıları dekoratif saksı Çiçek yetiştirmek, onlarla ilgilenmek bakımlarını yapmak insanı rahatlatarak stresini atmada yardımcı oluyor. Kimimiz için çiçek yetiştirmek bir tutku halini almıştır. Onlarla canlı olduklarını bildiğimiz için konuşuruz bile. Ben çiçeklerime yeteri kadar bakım sağlayamasamda onlar benim kızlarımdır. Onlara sevgi göstermek yada onlarla...
  2. Dekoratif Heykel Saksı Modelleri

Dekoratif Heykel Saksı Modelleri

dekoratif saksılar Sevgili Meleklerim, bahçelerinizde yada evlerinzin uygun bir köşesinde inanılmaz dekoratif ve güzel görünümlü saksılar ister misiniz ? Mobideko.Com sizler için araştırdı. Molly Etena Heykel Saksı Diğer Ürün bilgileri ve satın almak için TIKLAYINIZ
  3. Dekoratif saksılar

Dekoratif saksılar

Çiçekleri çok severim. Evimin en iyi güneş alan yeri mutfak olduğu için çiçeklerim orda durur. Orkidem, menekşem ve mis kokulu fesleğenim mutfağıma ayrı bir hava katıyor. Bir de bu mis kokulu güzel görüntülü çiçekleri dekoratif saksılara ekersem o zaman daha da güzelleşecek mutfağım. Sizde dekoratif saksı arıyorsanız Evmanya.com | Türkiye'nin İlk Ev Yaşam & Dekorasyon Alışveriş Sitesi...
  4. Dekoratif Saksılar Çok Şık

Dekoratif Saksılar Çok Şık

Saksı modelleri Dekoratif saksı örnekleri Rengarenk çiçekli balkon dekorasyonlarını görünce çok imreniyorum. Ama ben bütün gün evde olmadığımdan bakamam, bozulurlar diye çiçek bakmaya çekiniyorum. Balkonda bir fesleğenim vardı tatildeyken oda kurudu. Bu dekoratif saksı modelleri balkonlara çok yakışır.
  5. Bisiklet Saksı çok dekoratif

Bisiklet Saksı çok dekoratif

Bisiklet saksı Dekoratif saksı örnekleri Özellikle bahçelerde samimi ve kırsal bir havayı garantileyen bu bisiklet saksı modeli, nostaljik bir esinti de getirecek. Ayrıca saksılı yapay çiçekler de bahçenize ayrı bir renk cümbüşü sunuyor. Çok şık bahçe dekorasyonu için bu saksı iyi bir dekoratif obje olabilir.

Sayfayı Paylaş