gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 En Güzel Serseri Sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 serseri sözler, 2014 serseri sözler facebook, 2014 delikanlı sözler Facebook ve diğer paylaşım ağların da kullanmak için en serseri ve şekilli söz arayanlara özel olarak 2014 yılının beğenilen ve en çok paylaşılan serseri nickleri sizler için paylaşıyoruz.
    serseri.gif

2014 En Güzel Serseri Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel Serseri Nickler

en güzel Serseri Nickler

Serseri Nickler kolpalara nickler kahpe nickler Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana aşık olmayan birine aşık olma Benim Sevdam Sevipte Kavuşamayanlardandı Benim Sevdam Anlatılmaz Yaşanırdı!!! ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!! Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok diyebilmelisin "Umutlarımı kefil yaptım Unutma bana...
  2. 2014 En Güzel Aşk Sözleri

2014 En Güzel Aşk Sözleri

bu konu 2014 aşk sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Sizler için en yeni romantik sözlerden oluşan aşk mesajlarını bir araya getirdik. Siz de kendi duygularınıza hitap eden beğendiğiniz bu sözler arasından istediğinizi alıp paylaşabilirsiniz. Sevgilim Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirirmiş. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi… Aşkım...
  3. 2014 En Güzel ve Anlamlı Mevlana Sözleri

2014 En Güzel ve Anlamlı Mevlana Sözleri

mevlana sözleri 2014, mevlananın aşk sözleri, mevlanadan sözler 2014 Mevlana'nın her bir sözü ders ve ibret alınacak kadar değerli ve anlamlıdır. Özellikle sosyal paylaşım ağı facebook da en çok paylaşılan kişinin sözleri Mevlanadır. Birçok sözleri olan Mevlana'nın özellikle aşk üzerine söylenmiş sözleri çok beğeniliyor. Sizler için Mevlana'nın anlamlı sözlerinin yanısıra aşk ile ilgili...
  4. 2014 Aşkı Anlatan En Güzel Sözler

2014 Aşkı Anlatan En Güzel Sözler

2014 aşk sözleri, 2014 aşkı anlatan sözler, 2014 romantik sözler Aşkınızı anlatın diye sorsam eminim ki birçok kişi birdenbire bu soru karşısın da ne diyeceğini bilemez... Aslın da klasik bir laf olacak ama aşk anlatılmaz yaşanır;) Hangi cümle yada kelime sevdiğiniz kişiye olan aşkınızı anlatabilir ki... Bir bütün olarak ele aldığımız da aşk tamamen iki kişiliktir eğer tek taraflı ise bu...
  5. Sevgiliye En Güzel Kadınlar Günü Sözleri 2014

Sevgiliye En Güzel Kadınlar Günü Sözleri 2014

kadınlar günü sözleri sevgiliye, romantik kadınlar günü sözleri, duygusal kadınlar günü sözleri Sevgiliniz için en anlamlı ve romantik sözlerden oluşan kadınlar gününe dair mesajlar arayanlar için 2014 8 Mart kadınlara dair söylenmiş en duygusal ve romantik söz ve mesajları sizler için paylaşıyoruz. Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma...

Sayfayı Paylaş