gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 En Güzel Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 tesettürlü gelinlikler, tesettürlü gelinlik modelleri 2014, tesettür gelinlik 2014
    Sevgili melekler, günümüzde hayli modenr bir hal almış olan tesettür modasında gelkinliklerin gözalıcı güzellikleri dikkat çekiyor. Günden güne değişen tasarımlar, modacıların değişik tarzları ve tesettür giyime olan ilginin artmasıyla gelinlik modasında da hayli değişimler yaşanıyor. Önceleri hayli sade modellerin kullanıldığı tesettğür gelinlik modasında artık modaevleri normal gelinliklerdeki şıklık yarışını tesettür gelinliklerde de gösteriyor. Swarowski taşlar, ağır güpürler, el işlemeleri ile bezeli gelinlikler yanında son derece sade ama bir o kadar da şık tesettür gelinliklerini yer aldığı 2014 tesettür gelinlik modasında örnekler veriyoruz sizlere...

tesettür-gelinlik-jpg (1).jpg tesettür-gelinlik-jpg (2).jpg tesettür-gelinlik-jpg (3).jpg tesettür-gelinlik-jpg (4).jpg tesettür-gelinlik-jpg (5).jpg tesettür-gelinlik-jpg (6).jpg tesettür-gelinlik-jpg (7).jpg tesettür-gelinlik-jpg (8).jpg tesettür-gelinlik-jpg (9).jpg tesettür-gelinlik-jpg (10).jpg tesettür-gelinlik-jpg (11).jpg tesettür-gelinlik-jpg (12).jpg tesettür-gelinlik-jpg (13).jpg tesettür-gelinlik-jpg (14).jpg tesettür-gelinlik-jpg (15).jpg tesettür-gelinlik-jpg (16).jpg

2014 En Güzel Tesettürlü Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2014 En Güzel Prenses Gelinlik Modelleri

2014 En Güzel Prenses Gelinlik Modelleri

prenses gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri, 2014 gelinlik modelleri Evlenecek olan genç kızlar için en zorlu ve önemli kararlardan biri de gelinlik modelleridir. Sonuçta hayatlarının dönüm noktası olan bu çok özel günde giyecekleri gelinlik modeli de bir o kadar özel olmalıdır. Gelinlik modelleri arasın da en çok tercih edilenlerin başında kabarık prenses gelinlik modelleri...
  2. 2014 En Yeni Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2014 En Yeni Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2014 tesettürlü gelinlik modelleri, tesettürlü gelinlik modası, kapalı gelinlik modelleri Tesettürlü evlenecek gelin adaylarına özel olarak tasarlanan en yeni ve modern kapalı gelinlik modellerinden seçtiğimiz örnekleri sizler için sunuyoruz. Tesettürlü gelinlik modellerin de en çok dikkati çeken ayrıntı ise duvak yerine kullanılan abiye türban şekilleri ile birlikte tesettür...
  3. 2014 En Güzel Balık Etek Gelinlik Modelleri

2014 En Güzel Balık Etek Gelinlik Modelleri

2014 balık etek gelinlik modelleri, 2014 balık etek gelinlikler, 2014 balık etek gelinlik Dar bir kesime sahip olan balık etek gelinlik modelleri ile adeta bir deniz kızına dönüşeceksiniz. Dar kesim olduğu için fiziğinizi ön plana çıkaran bir kesime sahip olan balık etek gelinlik modellerini tercih ederken bunu mutlaka göz önün de bulundurmanız da fayda olacaktır. Eğer fiziğinize...
  4. 2014 Yılının En Güzel Gelinlik Modelleri

2014 Yılının En Güzel Gelinlik Modelleri

2014 gelinlik modelleri, 2014 gelinlik koleksiyonu, 2014 gelinlik modası Bir genç kız için hayatının en özel ve mutlu günü tabi ki evlendiği gündür. Elendiğiniz gün giyeceğiniz gelinlik modeli için bazen aylar öncesinden araştırma içine girersiniz ve bu konuda en yakın eş, dost ve akrabalırınızın da fikirlerinizi alırsınız. Hayalinde ki gelinliği giymek her gelin adayının arzusudur. Sizlere...
  5. en güzel gelinlik modeli

en güzel gelinlik modeli

selam hanımlar yakın bir tarihte kısmet olursa evleniyorum ama halen gelinlik modelime bir türlü karar veremedim. bana beğendiğiniz gelinlik modellerinin resimlerini buraya koyarak yardımcı olmak istermisiniz. gelinlik modeli olarak straplez ve kabarık gelinlik modeli düşünüyorum siz buna benzer yada şöyle modern türlerden gelinlik modellerini paylaşırsanız fikir edinmeme yardımcı olacaksınız...

Sayfayı Paylaş