gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

2014 En Güzel ve Anlamlı Mevlana Sözleri

Konu, 'Hz Mevlana' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mevlana sözleri 2014, mevlananın aşk sözleri, mevlanadan sözler 2014 Mevlana'nın her bir sözü ders ve ibret alınacak kadar değerli ve anlamlıdır. Özellikle sosyal paylaşım ağı facebook da en çok paylaşılan kişinin sözleri Mevlanadır. Birçok sözleri olan Mevlana'nın özellikle aşk üzerine söylenmiş sözleri çok beğeniliyor.

Sizler için Mevlana'nın anlamlı sözlerinin yanısıra aşk ile ilgili söylediği sözleri bir araya getirirek sizler için paylaşıyoruz.

mevlana.jpg

2014 En Güzel ve Anlamlı Mevlana Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve anlamlı sözler

güzel ve anlamlı sözler

sevdiğine anlamlı sözler kalıcı sözler sevdiğine güzel sevdigine güzel Korkuyorum... Yağmuru sevdiğini söylüyorsun; ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Güneşi sevdiğini söylüyorsun; ama güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun; ama rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum; çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!… William Sheakspare...
  2. Mevlana sözleri resimli ve birbirinden anlamlı sözler

Mevlana sözleri resimli ve birbirinden anlamlı sözler

Mevlana sözleri üstelik resimlerin üzerine işlenmiş sözler sevgili meleklerim. " Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır. " En çok beğendiğim mevlana sözlerinin arasında geliyor. Bende sizlere beğendiğim sözlerin resimlisini vermek istedim.
  3. İngilizce En Güzel Mevlana Sözleri

İngilizce En Güzel Mevlana Sözleri

bu konu ingilizce mevlana sözlerine yer vermektedir. "Gel ne olursa olsun yine gel" demiş Mevlana... Mevlana dil, din, ırk ayırt etmeksizin insanlara bu en büyük sözleri ile seslenmiştir. Her biri bir altın değerin de olan Mevlana sözlerini İngilizce şekli ile arayanlar için Türkçe Mevlana sözlerini İngilizce çevrileri ile sizlerle paylaşıyorum. Come, come, whoever you are,...
  4. 2014 Güzel Anlamlı Aşk Sözleri

2014 Güzel Anlamlı Aşk Sözleri

aşk sözleri, 2014 güzel sözler, en güzel aşk sözleri En güzel duygusal sözlerden oluşan yeni aşk sözleri arayanlar için sizlere seçmiş olduğum 2014 yılının en romantik sözlerini paylaşıyorum. Kum tanesi bir özlemse seni kumsallar kadar özledim Olmadi sensiz olmadi gözlerim sözünde durmadi agladi yokluguna agladi yüregim seni unutmadi- Ben senin gözbebeklerinde kaybolmayi...
  5. En Güzel Mevlana Sözleri 2016

En Güzel Mevlana Sözleri 2016

Mevlana tarafından söylenen en anlamlı ve birbirinden değerli sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. ♥ Ay vurmuyorsa yüzüne, güneş vurmuyorsa pencerene kabahati ne Ay’da ne Güneş’te ara. Gözlerindeki perdeyi arala. Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yolda da tek bir gerçek...

Sayfayı Paylaş