gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

2014 Facebook Şekilli Sözler ve Nickler

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

facebook şekilli sözler, şekilli sözler, facebook şekilli nickler En popüler sosyal paylaşım ağı Facebook için şekilli sözler ve nickler arayanlara özel en karizmatik, ve değişik şekilli sözleri ve beğeneceğinizi umduğum nickleri sizler için paylaşıyorum.

2014 Facebook Şekilli Sözler ve Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler nickler facebook için

Damar SÖzler nickler facebook için

Damar SÖzler alemci sözler alemci sözleri damar sözler diyarbakır damar sözleri diyarbakır Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye... Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğü yaşadınmı kahpesine ibnesine kurşun yağdırdınmı hiç bir garibanın elinden tutupta kadere rest...
  2. 2012 Ağır sözler Şekilli Ağır Nickler

2012 Ağır sözler Şekilli Ağır Nickler

Msn nizde ağır ve şekillir ağır sözler kullanmak istiyorsanız sizler için bulduğumuz bu yazılara bakabilirsiniz. Sizlerde bu konuya cevaben birşeyler gönderebilir, paylaşımda bulunabmilirsiniz arkadaşlarım bilginiz olsun . ** Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri Yokluğumla Terbiye Ederim......!! **Bni SévMéYéN ÖlSüN aZ SéVnDé SaKaT KaLıP SüRüNsÜn....!! **ßenim dünyada ßenzerim yok ama...
  3. 2014 Facebook Komik Sözler

2014 Facebook Komik Sözler

bu konu facebook komik sözlere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı Facebook da en ebğenilen ve en çok paylaşılan komik sözleri sizler için bir araya getirdik. Eğer yüzünüz de bir tebessüm yaratabilirsek ne mutlu bize:) Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin! Kızlar kendisiyle ilgilenmeyen erkeklerden hoşlanıyor diye, 3 yıldır...
  4. 2014 Mevlana Sözleri Facebook

2014 Mevlana Sözleri Facebook

mevlana sözleri mevlanadan en güzel sözler mevlanın sözleri Sosyal paylaşım ağları arasında popüler olan Facebook da en çok aranan ve sevilen Mevalana sözlerini sizler için bir araya getirdik. Her biri çok değerli olan bu sözlerden feyz almanız dileklerimizle... Hz. Mevlana’ya sormuşlar aşk nedir? diye. Ben ol ki bilesin! demiş. Güzel söyle de halk, yüzyıllar boyunca okusun.Tanrı’nın...
  5. 2014 Facebook Şekilli Sözler

2014 Facebook Şekilli Sözler

2014 facebook sözleri, şekilli sözler, 2014 facebook anlamlı sözler Sosyal paylaşım ağı facebook da paylaşmak için sizlere karizma olacak şekilli sözlerden oluşan en farklı ve beğenilen sözleri, nickleri paylaşıyoruz. Sizde ister kendi sayfanız da yada profiliniz de bu sözlerden beğendiklerini paylaşarak şekilli sözlerle farkınızı gösterin. ♥Vαяѕıη вσş кαlѕıη göηül єνiм νєямєм кiяαуα αlαη...

Sayfayı Paylaş