gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 Güzel Anlamlı Aşk Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aşk sözleri, 2014 güzel sözler, en güzel aşk sözleri En güzel duygusal sözlerden oluşan yeni aşk sözleri arayanlar için sizlere seçmiş olduğum 2014 yılının en romantik sözlerini paylaşıyorum.

ask sozleri.jpg

2014 Güzel Anlamlı Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve anlamlı sözler

güzel ve anlamlı sözler

sevdiğine anlamlı sözler kalıcı sözler sevdiğine güzel sevdigine güzel Korkuyorum... Yağmuru sevdiğini söylüyorsun; ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Güneşi sevdiğini söylüyorsun; ama güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun; ama rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum; çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!… William Sheakspare...
  2. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  3. En Anlamlı Aşk Sözleri

En Anlamlı Aşk Sözleri

En Anlamlı Aşk Sözleri arıyorum ben amaa anlamlı çok hoş olsun ok mi kızlar :)
  4. 2014 En Güzel Aşk Sözleri

2014 En Güzel Aşk Sözleri

bu konu 2014 aşk sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Sizler için en yeni romantik sözlerden oluşan aşk mesajlarını bir araya getirdik. Siz de kendi duygularınıza hitap eden beğendiğiniz bu sözler arasından istediğinizi alıp paylaşabilirsiniz. Sevgilim Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirirmiş. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi… Aşkım...
  5. 2014 En Güzel ve Anlamlı Mevlana Sözleri

2014 En Güzel ve Anlamlı Mevlana Sözleri

mevlana sözleri 2014, mevlananın aşk sözleri, mevlanadan sözler 2014 Mevlana'nın her bir sözü ders ve ibret alınacak kadar değerli ve anlamlıdır. Özellikle sosyal paylaşım ağı facebook da en çok paylaşılan kişinin sözleri Mevlanadır. Birçok sözleri olan Mevlana'nın özellikle aşk üzerine söylenmiş sözleri çok beğeniliyor. Sizler için Mevlana'nın anlamlı sözlerinin yanısıra aşk ile ilgili...

Sayfayı Paylaş