gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2014 Harbi Damar Nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 kapak sözler, 2014 damar nickler, 2014 harbi sözler Birilerine dokanacak kapaklık damar sözler arayanlar için en yeni harbi damar sözlerden oluşan nickleri sizler için paylaşıyoruz.
    nick.jpg

2014 Harbi Damar Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. damardan girmek isteyenlerin nickleri

damardan girmek isteyenlerin nickleri

ölmek isteyen nickler ölmek isteyenler için nickler nickleri damardan gir ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!! Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!! Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter...
  2. Msn etkileyici (damar) nickler

Msn etkileyici (damar) nickler

damar nicler damar nıcler nickler etkileyici nickler nickleri Msn etkileyici (damar) nickler Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan...
  3. Şekil Damar Nickler

Şekil Damar Nickler

damar nicler şelik nickler şekilli damar nickler kalpten vuran alayına isyan Nє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~ ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!) •ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ...• ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм. ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм.... Ўεмįήįm...
  4. Damar ve karizmatik nickler

Damar ve karizmatik nickler

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u) Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR! Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim. Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin. Yildizlar Kadar Parlak,...
  5. 2014 Damardan Damar Sözler

2014 Damardan Damar Sözler

2014 damar sözler, 2014 harbi sözler, 2014 kapaklık sözler İster skype ileti sözünüz de isterseniz sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak için harbiden damar söz arıyorsanız sizlere en beğenilen damar sözleri paylaşıyoruz. Sizde beğendiğiniz bu sözleri paylaşayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz;) 1) Kiz DiYé oNém VéRénin GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini...

Sayfayı Paylaş