gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Hibe Kredi-Geri Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 hibe kredi, 2014 geri ödemesiz kredi, hibe kredi 2014 koşulları
    Sevgili melekler, devlet tarafından geri ödemesiz olarak verilen krediye Hibe Kredi denir. İnsanların iş kurmaları için, ticarete atılmaları için yardım olarak sunulan Hibe Kredi'den var olan bir işi büyütmek isteyenler de sorunsuz bir şekilde faydalanabilirler.
    Bu sayfamızda 2014 Hibe Kredi alma koşulları hakkında bilgiler sunmak istiyoruz sizlere....

hibe-kredi.jpg

Devletin bu desteklerinden en büyüğü de “5 yıl sonra geri ödeme” kolaylığıyla beraber “sıfır faiz” olmasıdır. İnsanların hibe kredisi 2014 yılında da alabilmeleri için devlet en büyük desteği en iyi şekilde sağlayacak. Bu kredi desteği alan kişiler, 5 yıl sonrasında geri ödemeye başladıklarında herhangi bir faiz v.s. ödemeden sorunsuz şekilde geri ödemelerini yapmaları doğrultusunda iş kurmuş olabilir ya da işlerini büyütmüş olabilirler.

Hibe Miktarları Ne Kadardır?

Girişimcilere: 10 Bin TL’den 70 Bin TL’ye kadar geri dönüşümsüz verilir.
    Kobilere: 150 Bin TL’den Milyonlarca TL’ye kadar geri dönüşümsüz verilir.

Hangi Sektörlere Hibe Kredisi Veriliyor?

Hiç fark etmeksizin dilediğiniz her sektör ya da alanda bulunabilir, yapılabilir, hayata geçirilebilir projeleriniz varsa hayata geçirmek adına nakit ihtiyaçlarınızı Hibe kredisi ile gerçekleştirebilirsiniz. Girişimci biriyseniz, Devletten alacağınız Hibe kredisi sayesinde ortalama 5 yıllık bir süreç ile bu alınan parayı kullanabilir, faizsiz olarak da bu parayı devlete 5 yıl sonrasında geri ödemeye başlayabilirsiniz.

mylife-17 bunu beğendi.
2014 Hibe Kredi-Geri Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maliye Bakanı: Kredileri geri çağırmayın

Maliye Bakanı: Kredileri geri çağırmayın

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Türkiye’nin krize karşı aldığı önlemler ilgili bilgi verirken, bankaları da sert bir dille uyardı. Bankalara "Sakın ha kredileri geri çağırmayın" diyen Unakıtan, "Kendilerinden özellikle istiyorum. Bunun ne demek olduğunu onlar iyi bilirler. Birbirimize sıkıntı yapmayalım" diye konuştu. DÜNYAYI etkisi altına alan küresel krize karşı aldıkları...
  2. Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

kaymakamlık kredisi nasıl alınır Sanırım Türkiye'de kredi kartı kullanmayan yok gibi hele bazı kişiler kredi kartlarına öyle bir yükleniyorlarki sonradan ödemesi çok ağır faturalar bu kişileri bekleyebiliyor hatta bir çok yuva kredi kartlarından dağıldığı gibi insanların bazıları bu karta borcu yüzünden canına kıymakta... Sizlere kredi kartınız için yatırdığınız aidat ücretini nasıl geri...
  3. kredi kartı aidatını geri alma ( Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır 2012 )

kredi kartı aidatını geri alma ( Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır 2012 )

2012 Kredi kartı aidatımı geri almak istiyorum ne yapmam gerekiyor nereye başvurmam lazım kızlar. Bıktım bu bankalardan ya kredi kartını kullandığım yok ama yinede aidat istiyorlar.
  4. Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatını nasıl geri alırım Kredi kartı aidatlarını geri alma işlemleri Kredi kartlarındaki kart aidatları yada hesap işletim ücreti altında alınan paraları kesinlikle geri alıyorsunuz kızlar ben aldım sizlerede bilgi vermek istiyorum. Peki kesilen bu kart paralarını nasıl alıyoruz. İlk önce bankadan bu durumla ilgili iade istemelisiniz. Bunu bir dilekçe ile yapıyoruz...
  5. kredi Kartı aidatı nasıl alınır?

kredi Kartı aidatı nasıl alınır?

kredi Kartı aidatı nasıl alınır? merhaba arkadaşlar duyduğum kadarı ile 10 yıl geriye yönelik paraları almak mümkünmüş yeni yasada. Acaba bu kredi Kartı aidatı nasıl alınır lütfen bu konuda bilgi verin.

Sayfayı Paylaş