gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2014 Komik Karne Sözleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 karne sözleri, komik karne nickleri, 2014 espirili karne sözleri Hepimiz öğrenci olduk hatta bazılarımız halen öğrenci... Karne günü geldiğinde heleki notlar kötüyse ailelere ne söyliyeceğiz telaşı sarardı. Çok şükür ben hiçbir zaman eve kötü bir karne götürmedim :D:D Karne ile ilgili espirili sözler arayanlar için en beğenilen komik karne sözlerini sizler için paylaşıyoruz.
    karne-sozleri-1.jpg

2014 Komik Karne Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karneye yazılacak güzel sözler

Karneye yazılacak güzel sözler

karneye yazılacak güzel sözler karneye yazılacak sözler karne için güzel karne sözleri sözleri Karneye yazılacak güzel sözleri paylaşalım :salıncak: Düzenli, disiplinli, biraz daha gayret ederse, başarısı artacaktır Başarısı ve ahlakından ötürü kıymetli öğrencimin siz değerli velisini kutlarım Düzenli, çok okuyan, dikkatli, duyarlı, başarılarının devamını dilerim, siz değerli ailesini...
  2. 2014 Facebook Komik Sözler

2014 Facebook Komik Sözler

bu konu facebook komik sözlere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı Facebook da en ebğenilen ve en çok paylaşılan komik sözleri sizler için bir araya getirdik. Eğer yüzünüz de bir tebessüm yaratabilirsek ne mutlu bize:) Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin! Kızlar kendisiyle ilgilenmeyen erkeklerden hoşlanıyor diye, 3 yıldır...
  3. 2014 Facebook Resimli Komik Sözler

2014 Facebook Resimli Komik Sözler

bu konu facebook resimli komik sözlere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı facebook da en çok paylaşılan ve beğenilen birbirinden komik resimli sözleri sizler için paylaşıyoruz. Sizde sayfanız da ve listenizde olan arkadaşlarınızın yüzün de bir tebessüm yaratmak istiyorsanız bu paylaşımlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.
  4. Facebook İçin Komik Resimli Sözler 2014

Facebook İçin Komik Resimli Sözler 2014

facebook komik yazılı resimler komik facebokk yazılı resimler 2014 facebook komik yazılı resimler Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağları artık hayatımızın olmazsa olmazlarından. Artık atılan her adım sosyal paylaşım ağlarından paylaşılıyor. Her ne kadar twitter tahtını sallasa da facebook bir adım önde. Biz de facebook kullanıcıları için komik yazıları bulunan resimler paylaşmak...
  5. Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014

Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014

komik yılbaşı mesajları, 2014 komik yeni yıl mesajları, komik yılbaşı mesajları 2014 Sevgili melekler, yılbaşı gecesi arkadaşlarınıza facebooktan bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Şimdi paylaşacağımız komik yılbaşı mesajlarıyla hem arkadaşlarınızın yeni yılını kutlayacak hem de bu mesajlarla onları eğlendirebileceksiniz :) Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan...

Sayfayı Paylaş