gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 KPSS Başvuruları 8 Temmuz'da Başlıyor!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 kpss sınav başvuru, kpss sınav başvuru 2014, kpss başvuru 2014
    Binlerce memur adayının merakla beklediği 2014 Önlisans Ortaöğretim KPSS başvuru tarihi açıklandı. Peki 2014 KPSS başvuru tarihleri ne zaman, KPSS başvuruları ne zaman başlıyor. ÖSYM Ortaöğretim (lise) Önlisans KPSS başvuru tarihleri. İşte diğer tüm sınavların da yer aldığı sınav tarihleri:

KPSS Başvuru Tarihleri ( KPSS Başvuruları 8 Temmuz’da Başlıyor )

2014-kpss.jpeg

ÖSYM tarafından 2014 yılı içerisinde yapılacak olan sınavlara başvuru tarihleri belli oldu. Buna göre KPSS Önlisans ve Ortaöğretim düzeyi başvuruları 8 Temmuz – 24 Temmuz 2014 tarihleri arasında alınacak.

KPSS 2014 KPSS Önlisans ve Ortaöğretim düzeyi başvuruları 8 Temmuz ile24 Temmuz 2014 tarihleri arasında yapılacaktır. Söz konusu sınav Ortaöğretim (Lise) ve Önlisans mezunlarına yönelik yapılacak. 2014 KPSS’ye başvuru yapacak olan adaylar sınav başvuru yerleri aracılığıyla başvurularını yapacaklardır. KPSS sınav başvuru yerleri : ÖSYM Sınav Merkezi Koordinatörlükleri, Ortaöğretim Kurumları, PTT İş Yerleri, www.osym.gov.tr

2014 KPSS Başvuru kılavuzu, başvuru tarihinin ilk günü olan 8 Temmuz 2014 tarihinde ÖSYM’nin resmi internet sitesinden yayınlanacaktır. Sınava başvuru ücretinin oturum başına 40 TL arasında olması bekleniyor. 2014 KPSS Ortaöğretim Önlisans sınav sonuçları en geç 1 Ekim 2014 tarihine kadar açıklanmış olacak.

2014 KPSS Lisans / Ortaöğretim /Önlisans Başvuruları Ne Zaman Başlayacak

ÖSYM tarafından Ortaöğretim / Önlisans ve Lisans düzeyi KPSS başvuru tarihleri ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmamıştır. Ancak tahmini başvuru tarihleri şu şekildedir:

2014 KPSS (Ortaöğretim – Önlisans) : 8 Temmuz – 24 Temmuz 2014 Tarihleri Arasında..

e-okul-meb.com

2014 KPSS Başvuruları 8 Temmuz'da Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖSS başvuruları 16 Şubat'ta başlıyor

ÖSS başvuruları 16 Şubat'ta başlıyor

Öğrenci Seçme Sınavı'na başvurular 16 Şubat 27 Mart tarihleri arasında yapılacak. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 14 Haziran 2009 tarihinde gerçekleştirilecek Öğrenci Seçme Sınavı'nın (ÖSS) başvurularını 16 Şubat-27 Mart 2009 tarihleri arasında alacak. ÖSYM, 2009 yılı sınav takvimini belirledi. Buna göre, ÖSYM, 2009 yılında ÖSS, YDS, KPDS, ALES, ÜDS gibi sınavların da arasında...
  2. Öğretmenlik başvuruları bugün başlıyor

Öğretmenlik başvuruları bugün başlıyor

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 8 bin kadroya yapacağı öğretmen ataması için başvuru süresi bugün başlıyor. MEB, resmi eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla eğitim ve öğretim hizmetleri sınıfında 46 alandan, 2007 ve 2008 KPSS10 puan üstünlüğü esasına göre ilk atama, hizmet üstünlüğü esasına göre de açıktan ve kurumlar arası atama biçimiyle ve milli sporculardan sınavsız olarak...
  3. Cansuyu için başvurular bugün başlıyor

Cansuyu için başvurular bugün başlıyor

İhracatçı KOBİ'lere destek için başlatılan 1 milyar dolarlık cansuyu kredisine başvurular bugün başlıyor. Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, yaptığı yazılı açıklamada, kredi destek programı çerçevesinde başvuran ve şartlara uyan her KOBİ'ye 6 ay vadeli vade sonunda defaten ödemeli, 200 bin dolara kadar kredi kullandırılacağını, kredinin faiz oranının ise 6 ay için yüzde 1.18 olacağını...
  4. 2012 Ygs ye başvurular başlıyor

2012 Ygs ye başvurular başlıyor

2012 Ygs başvuruları başladı 2012 Ygs başvurular başlıyor YGS başvuru tarihi yarın yani 3 ocak günü başlıyor Melek'lerim. Başvuruda bulunacak üyelerimize ve misafirlerimize şimdiden başarılar ve bol şans diliyor, gerekli bilgileri hemen aktarıyoruz arkadaşlarım. Üniversiteye girişte birinci aşama olan 2012 Yükseköğretime Geçiş Sınavına başvurular 3 Ocak salı günü başlıyor.Üniversiteye...
  5. SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor SBS Başvuruları Başladımı SBS Başvuruları Bugün Başlıyor Merhaba Sevgili Melek'ler ve SBS Sınavının ne zaman başlıyacağını merak eden tüm ilgili arkadaşlar, bu yazımızda sizlere aradığınız bilgileri aktarıyor ve merakınızı gideriyoruz. Seviye Belirleme Sınavı’na (SBS) başvurular bugün başlıyor. Adaylar, kılavuza Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet sitesinden...

Sayfayı Paylaş