gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2014 Liseliler İçin Devamsızlık Sınırı

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 lise devamsızlık günleri, lise geçme puanı, lise başarı puanı 2013/2014 eğitim ve öğretim yılının açılmasına bir hafta kala ortaeğitim ve lise öğrencileri ile birlikte velileri şok edecek düzenlemeler getirildi.
    Milli eğitim bakanlığının yapmış olduğu bazı açıklamalara göre özürsüz bir şekilde okula gitmeyen öğrencinin devamsızlık sınırı 10 güne indirildi. Bununla birlikte daha farklı düzenlemeler getiren milli eğitim bakanlığının bu açıklamaları karşısın da özellikle öğrenciler tarafından tepki geldi.

Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle;
    meb2.jpg

SadmiN bunu beğendi.
2014 Liseliler İçin Devamsızlık Sınırı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AKP'li Arslan: Sınır ötesi, ülke içinde de tepkiler doğurabilir

AKP'li Arslan: Sınır ötesi, ülke içinde de tepkiler doğurabilir

AKP Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, sınır ötesi operasyon için tezkere çıksa bile, bunun mutlaka kullanılacağı anlamına gelmeyeceğini söyledi. Hükümetin operasyon için Meclis’e tezkere gönderme ihtimalini ANKA’ya değerlendiren Arslan, şunları söyledi: devamı
  2. Yurt içinde ve sınırlarda  329 kaçak göçmen yakalandı

Yurt içinde ve sınırlarda 329 kaçak göçmen yakalandı

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesindeki yasa dışı sınır geçişlerine ilişkin duyuruya göre, önleyici kolluk güçlerince dün Van, Bitlis ve Çanakkale il merkezlerinde yapılan kontrollerde, Türkiye'de bulunması için yasal gerekleri karşılamayan 164 Afganistan, 64 Pakistan, 7 Irak ve 2 Filistin uyruklu toplam 237 kaçak gözaltına alındı. Türkiye'den Yunanistan'a yasa dışı olarak geçmeye...
  3. altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ?

altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ?

Fazla kilolarımdan şikayetçiyim ve altın çilek hapı kullanmaya karar verdim .Yalnız yaş sınırı var mı bu hapı içmek için merak ettim ?
  4. facebook grape search için 18 yaş sınırı mı var?

facebook grape search için 18 yaş sınırı mı var?

Selamlar. Grape search arama motorunda 18 yaş sınırımı var?Nasıl kullanılacak anlayamadım..
  5. 2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 devamsızlık sınırı, devamsızlık bilgileri 2013-2014, 2013-2014 devamsızlık en fazla kaç gün Sevgili melekler, Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde bazı değişiklikler yapıldı. 2013-2014 eğitim öüretim yılının başlamasına bir hafta kala bazı açıklamlarda bulunan Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, yönetmelik değişikliğiyle ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ortaöğretimle...

Sayfayı Paylaş