gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Marchesa Yazlık Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; 2014 Marchesa Yazlık Gelinlikler hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ünlü gelinlik markası Marchesa 2014 yaz sezonu içi nson derece romantik gelinlikler tasarladı. Uçuşan etekler, kat kat tüller ve kabarık volanlardan oluşan bu koleksiyonda dantel detayları da dikkat çekiyor. Farklılık yaratmak isteyenler için tasarlanmış 40'lı yılları anımsatan gelinlik modelleri ve daha fazlası için hep birlikte galerimize göz gezdiriyoruz...

2014 Marchesa Yazlık Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marchesa Bridal 2011 gelinlik modelleri

Marchesa Bridal 2011 gelinlik modelleri

Marchesa Bridal 2011 gelinlik modelleri oldukça değişik ve ilgi çekici...Bana pek gelinlik gibi gelmedi bu modeller daha çok beyaz bir elbiseyi andırıyor :tik:
  2. Marchesa Gelinlik Modelleri 2012

Marchesa Gelinlik Modelleri 2012

2012 yılında evlenecek iseniz kızlar sizler için daha önceden bu markayı dünyaca ünlü bütün kadınların kullandığından bahsetmiştim ve bir konu açarak, Marchesa Giyen Ünlü Kadınlar başlığında bu modelleri tek tek sizlere sunmuştum. Sadece gelinliklerle değil, tüm giysi modelleri ile dünyaca tanınan marka Marchesa.. Şimdi sizlere bu markanın gelinlik modellerini veriyorum. Marchesa Gelinlik...
  3. Yazlık Gelinlikler 2013

Yazlık Gelinlikler 2013

Bu sayfa; Yazlık Gelinlikler 2013 hakkına bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her yıl yenilenen gelinlik modelleri sayesinde gelin adaylarının bu ürün çeşitliliği içinde kendi zevkine en uygun olanı bulması daha da kolaylaşır. Gerçi bu ürün çeşitliliği içinde tercih yapmak da insanı zorlar ama bu seçim için yeterli zaman ayrılabilinirse gelin adayı o gece pırıl pırıl parlayacağı bir...
  4. Dantelli Yazlık Gelinlikler 2013

Dantelli Yazlık Gelinlikler 2013

Bu sayfa; Dantelli Yazlık Gelinlikler 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu yazın gelini olmaya adaysanız yazlık gelinlik trendleri hakkında da bilginiz olması gerekir diye düşündük ve bu yazın trendlerinden dantelli gelinlikleri beğeninize sunmak istedik. Nostaljik gelinlikler başta olmak üzere bolca kullanılan dantelk detaylarını seviyorsanız bu gelinliklere de...
  5. 2014 Allure Yazlık Gelinlik Modelleri

2014 Allure Yazlık Gelinlik Modelleri

2014 yazlık gelinlikler, yazlık gelinlik modelleri 2014, allure gelinlik modelleri 2014 Sevgili melekler, her ne kadar yaz aylarına yeni veda etsek de modacıların hızına yetişmek olanaksız. Şimdiden 2014 yazlık kreasyonları hazırlayan markalardan biri de Allure gelinlik markası. 2014 yazında düğün yuapacak olan genç kızlar için birbirinden şık gelinliklere imzasını atan Allure Gelinlik,...

Sayfayı Paylaş