2014 mart ayında aşılama yaptıranlar..buraya

slm arkadaslar bende 14/03/14 te asilamam yapildi. heycanla bekliyorum.asilamam 11. gunu bende bel agrisi ve kasik agrisi var bide hafif acik renkte akinti.gogus uclari cok az sizliyo.sizce tutmusmudur???

Slm canim benim 9.gunum bugun ve adet olcakmisim gibi agrilarim var cok korkuyorum hasta olcam diye insalah olmam

Slm arkadaşlar benimde aşılamamın 8. Günü eşimde hareketsizlik wardı sperm iyiydi ilk 3gün çok ağrıyordu kasıklarım belimde hala belim ağrıyor kasıklarımda ara ara batmalar oluşuyor ani hareketlerde bide iştahım 2 gündür açıldı varmı böyle olan

Slm kızlar bende aşılama yaptircam puregon kullanıyorum bugün takip icin gittim sağda 13 mm yumurta varmış igneye devam etcem p.tesi gitcem tekrar bir yumurta ile aşılama tutarmi acaba

Merhaba arkadaşlar 4 yıldır evliyiz 1.5 yıldır korunmuyoruz eşimde bende doktora gittik ikimizdede problem yok dediler ama olmuyor en sonunda dayanmadım aşılama diye tutturdum doktoruma o seni yormak istemiyorum filan dedi dinlemedim bakalım 29 martta yaptık ilk aşılamayı eşimin 350 milyon spermi var 148 milyonu hareketli çıktı ben adetimin üçüncü günü doktotra gidip iğnelerle yumurtaları büyüttüm 3 tane büyük yumurtam 16-18mm gibi yeterliymiş çatlatmayı vurduk aşılmayı yaptık
ilk gün hafif ağrım vardı gittikçe şiddetlendi göğüslerim ve göbeğim balon gibi şişti biraz daha şişsem uçan balon misali tavana yapışacakmışım gibi kasıklarıma birden şişdetli ağrı giriyor bugün 10.gün olmasına rağmen 7.gün eczaneden test aldım yaptım idrar şu 5 tlliklerden negatif çıktı bende o yüzden umudumu kestim hayırlısı olsun bakalım hakkımızda bu arada iştahım filanda çok açık normalmi acaba??

Slm kızlar dün asillamam oldu kasiklarimda ağrı var benim yumurtam sagdaydi ve sağ bacağıma cok ağrı giriyor
lütfen aşılama olupta pozitif olanlar cvp versin ben aşılama olunca bir 10 dk yattim sonrada arabada yatarak geldim evde bir baktım spermler akmış camasira acaba tutmadimi aşilama

slm kizlar bende 8 nisan ve 10 nisan da asilama oldum kasiklarimda hafif agrilar oluyor gögüs uclarim aciyor pek belirtim yok isallah hayirlisiyla hamisimdir cok bekledim gel artik bebisim:leylek

Geri