gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2014 Öğretmen Atamaları

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

öğretmen atamaları öğretmen atamaları olacakmı, öğretmen kontenjanları 2014 Milli eğitim bakanı Nabi Avcı'nın yapmış olduğu açıkmalara göre öğretmenliğin bazı branşların da açık olduğu ve bu branşlar için öğretmen atamalarının gerçekleştireleceği belirtildi.

Atanmayı bekleyen birçok öğretmen için esvindirici olan haberin detayları hakkında sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz.

ogretmen_atamasi.jpg

2014 Öğretmen Atamaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmen atamaları yarın yapılacak

Öğretmen atamaları yarın yapılacak

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yarın 4 bin 786 kadroya yapacağı öğretmen ataması için 40 bine yakın aday başvurdu. MEB, resmi okulların öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla yarın 4 bin 786 kadroya atama yapacak. Sözleşmeli öğretmenlerden kadroya atananların yerlerine de sözleşmeli öğretmen görevlendirilecek. Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Remzi Kaya, sorusu üzerine,...
  2. Öğretmen Ağustos atamaları 2011

Öğretmen Ağustos atamaları 2011

2011 ağustos ayındaki öğretmen atamaları ile ilgili haber var mı Milli Eğitim Bakanlığı bununla ilgili bir açıklama yaptımı.
  3. 2012 Öğretmen Atamaları

2012 Öğretmen Atamaları

2012 Öğretmen Atamaları hakkında bilgi... Merhaba arkadaşlar 2012 Öğretmen Atamaları hakkında haberi yada bilgisi olan var mı?
  4. 2012 Ağustos öğretmen atamaları

2012 Ağustos öğretmen atamaları

Ağustos ayı için öğretmen atamaları yapılacak acaba bu atamalarla alakalı bilgisi olan arkadaşlarım var mı ?
  5. Kasım 2013 Öğretmen Atamaları

Kasım 2013 Öğretmen Atamaları

2013 kasım öğretmen atamaları, kasım 2013 öğretmen atamaları, öğretmen atamaları Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN Kasım ayı öğretmen atamaları için yeniden alım yapılacak kadro sayısının pazartesi günü açıklanacağını twitter hesabından duyurmuştu. MEB Müsteşarı Yusuf Tekin Kasım ayı öğretmen atamalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.MEB Müsteşarı Yusuf...

Sayfayı Paylaş