gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 Öğretmen Maaşları Ne Kadar Olacak?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 öğretmen maaşları, 2014 zamlı öğretmen maaşları, 2014 öğretmen maaşları ne olacak 2014 Yılına az bir zaman kala özellikle emekliler ve memurları maaşlarına zam gelip gelmiyeceği konusunda merak sardı. Hayat koşullarının oldukça ağır olduğu ülkemiz de birçok memur ne yazık ki ailesini geçindirmek de bile güçlük çekiyor. Melekler Mekanı.Com olarak herkesin insanca hak ettiği şekil de hayat sürmelerini diler ve sizlere öğretmenlerin derecelerine göre 2014 yılında ne kadar zamlı maaş alacağı konusun da gereken bilgileri paylaşıyoruz.

ogretmen maaslari.jpg

2014 Öğretmen Maaşları Ne Kadar Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En düşük Öğretmen maaşı ne kadar oldu

En düşük Öğretmen maaşı ne kadar oldu

Hükümetle memur sendikaları arasındaki toplu görüşme sürecinin olumlu sonuçlanmasının ardından kimin ne kadar maaş alacağı netleşti. Eğitim Öğretim Hizmetleri Sınıfı'na dahil 'öğretmen' unvanlı kadrolarda görevli olanlara 475 YTL eğitim-öğretim yılına hazırlık ödeneği ödenecek. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik imzasıyla yayımlanan genelgeye göre, 657 sayılı kanunun ilgili maddesi uyarınca...
  2. İşsizlik maaşı ne kadar

İşsizlik maaşı ne kadar

İşsizlik maaşı ne kadar ? Ve kaç aydır ?
  3. 2012 Memur Maaşları Ne Kadar

2012 Memur Maaşları Ne Kadar

2012 Memur Maaşları Ne Kadar - 2012 Memur Maaşları Zammı ne kadar? Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar olsun. Size sorum şu; 2012 Memur Maaşları Ne Kadar bu konuda bilgi sahibi olan var mı?
  4. Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak

Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak

Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak ? Selam arkadaşlar Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak bu konuda bilgisi olan var mı?
  5. 2014 Yılı Asgari Ücret Ne Kadar Olacak?

2014 Yılı Asgari Ücret Ne Kadar Olacak?

2014 asgari ücret, 2014 asgari ücret ne kadar, asgari ücret 2014 Sevgili melekler, 2014 yılı asgari ücret miktarları açıklandı. Asgari ücretin 2014 yılı Ocak ve Temmuz aylarında yüzde 3 oranında, Devredilen SSK ve Devredilen Bağ-Kur emekli aylıklarının ise önceki altı aylık enflasyon tahminine göre Ocak ve Temmuz aylarında sırasıyla yüzde 2,85 ve yüzde 2,36 oranında artırılması uygun...

Sayfayı Paylaş