gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 Öğretmenler Günü Sms Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 öğretmenler günü sözleri, öğretmenler günü sms sözler, öğretmenler günü sözleri "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" demiş H.z Ali... Eğitimin ve öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu bu sözle bir kez daha anlamış bulunuyoruz. Eğitime ışık veren öğretmenlerin öncelikle 24 Kasım öğretmenler gününü Melekler Mekanı.Com olarak kutlar ve hemen ardından günün anlam ve önemini vurgulayan öğretmenler günü sms sözlerini sizler için paylaşıyoruz.

ogretmenler-gunu-2.jpg

2014 Öğretmenler Günü Sms Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmenler Günü Sözleri

öğretmenler günü mesajları sözler öğretmenler günü sözleri mesajları sözler sms 24 Kasım Öğretmenler günü ile ilgili en güzel ve anlamlı sözleri sizlerle paylaşıyorum. Ögretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur. Bir Ulusun çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Eğitim Ve Ögretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir....
  2. Öğretmenler Günü Şiirleri 2014

Öğretmenler Günü Şiirleri 2014

24 kasım öğretmenler günü şiirleri, öğretmenler günü ile ilgili şiirler, öğretmenler günü şiirleri Her yıl kutlanan öğretmenler günü 2014 24 Kasım Pazartesi günü kutlanacak. Böylesi anlam ve değeri önemli gün olan öğretmenler gününe özel şiir arayanlar için gereken bilgileri paylaşıyor ve eğitime gönül veren tüm öğretmenlerimizin bu özel günlerini melekler mekanı olarak şimdiden kutluyoruz....
  3. Öğretmenler günü ile ilgili  güzel sözler

Öğretmenler günü ile ilgili güzel sözler

24 kasım öğretmenler günü,24 kasım öğretmenler günü sözleri,öğretmenler günü ile ilgili özlü sözler,en güzel öğretmenler günü sözleri Her Yıl 24 Kasım'da değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü ' nü kutluyoruz. İşte Eğitim Öğretim ile İlgili sözler (Öğretmenle İlgili Sözler) Öğretmenle ilgili özlü sözler... * Bir millet irfan ordusuna malik olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar...
  4. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun 2014

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun 2014

öğretmenler günü sözleri, öğretmenler günü mesajları Başta baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve eğitime gönül veren tüm öğretmenlerimizin bu özel günlerini melekler mekanı olarak kutlarız. Bɑşöğretmen Atɑtürk”ün birer yɑnsımɑsı olɑn sizler, övgülerin en güzeline lɑyıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, bɑşɑrılɑrınız dɑim olsun.
  5. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

Her yıl 24 Kasım da Öğretmenler günü kutlanır. Bu yıl perşembe günü ne denk geliyor Öğretmenler günü .Öğretmenlik mesleğini icra eden tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün Millet Mekteplerinin Başöğretmenliği ni kabul ettiği gündür. Millet Mektepleri'nde, yaşlı, genç, çocuk, kadın , herkese yeni harflerle...

Sayfayı Paylaş