gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

2014 Örgü Saç Modellerinden Seçmeler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 örgü saç modelleri, örgü saç modelleri, örgü saç örnekleri Uzun saçlı bayanların vazgeçemediği saç modellerinden biri olan örgü saçlar, günlük hayatta ve özel günler de bayanlar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Araların da ünlülerin de bulunduğu birçok bayanın tercih ettiği örgü saç modellerinden sizler için seçtiğimiz birbirinden farklı örnekleri sunuyoruz.

orgu sac modelleri (1).jpg orgu sac modelleri (2).jpg orgu sac modelleri (3).jpg orgu sac modelleri (4).jpg orgu sac modelleri (5).JPG orgu sac modelleri (6).jpg orgu sac modelleri (7).jpg orgu sac modelleri (8).jpg orgu sac modelleri (9).jpg orgu sac modelleri (10).jpg orgu sac modelleri (11).jpg orgu sac modelleri (12).jpg orgu sac modelleri (13).jpg orgu sac modelleri (14).jpg orgu sac modelleri (15).jpg

2014 Örgü Saç Modellerinden Seçmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç örgü modelleri tam sizlik olabilir mutlaka deneyin kızlar

Saç örgü modelleri tam sizlik olabilir mutlaka deneyin kızlar

örme saç modelleri saç örme modelleri taç örgü modeli şekilleri örgü Her işlem uygulamasında olduğu gibi saç örme işleminde de dikkat edilmesi gereken birtakım kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uygun olarak işlemlerin yapılması, uygulamanın başarı ile sonuçlanmasını sağlar. Dikkat Edilecek Hususlar: Saçlar temiz olmalıdır. Saç net bir biçimde taranmalıdır. Yapılacak örgü için yüz şekli...
  2. 2010 Örgü Saç Modelleri

2010 Örgü Saç Modelleri

örgülü saç modelleri okul saç modelleri 2010 okula giderken yapılabilecek örgü 2010 örgü Örgü saçı ben çok severim çok kullanışlıdır benim için...Günlük hayatınızda işe okula giderken veya özel bir günde abiye kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz örgü saçları... 2010 yılındada örgü saç modelleri son birkaç yıldır olduğu gibi yine gözde olacak...2010 yılına girmeden örgü saç...
  3. 2014 Yeni ve Farklı Örgü Saç Modelleri

2014 Yeni ve Farklı Örgü Saç Modelleri

2014 örgü saç modelleri, 2014 saç örgü modelleri, 2014 saç modası Saç modasının değişmeyen trendlerinden olan saç örgü modellerini aralarında birçok ünlünün de bulunduğu bayanlar tarafından saç modeli olarak tercih edilmeye devam ediyor. Günlük saç modelinden gelinbaşı ve abiye saç modellerine kadar farklı tarz ve modellerle karşımıza çıkan örgü saç örneklerini sizler için bir araya getirdik....
  4. 2014 Atkuyruğu Saç Modellerinden Seçmeler

2014 Atkuyruğu Saç Modellerinden Seçmeler

atkuyruğu saçlar, atkuyruğu saç modelleri, 2014 saç modelleri Bazen özel bir gece için, bazen bir yemek daveti, evinizde temizlik yaparken ya da bir haftasonu kaçamağı için en güzel saç modellerinden birisidir atkuyruğu Melekler :) Hem işlevsel hem de çeşitli formlarda uyguşandığında sonderece şık modellerin çıktığı at kuyruğu modellerinden 2014 örneklerini sizlerle paylaşıyoruz...
  5. Örümcek Ağı Örgü Modelinden Seçme Örnekler

Örümcek Ağı Örgü Modelinden Seçme Örnekler

Örümcek Ağı Örgü Modeli- Arkadaşlarım örgü tekniği modellerinden örümcek ağı modelini örneklerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Örümcek ağı modeli ile daha çok şal modelleri görüyorum ama bakalım başka modeller de yapılıyor mu. Siz de örümcek ağı modelini kullanarak değişik örnekler çıkarabilirsiniz. Sizler için kolay anlayabilmeniz için yazımızın en sonunda örümcek ağı modeli yapılışını...

Sayfayı Paylaş