gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

2014 Örgü Tunik Modası

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 tunik modelleri, örgü tunik modelleri, örgü tunikler Biz bayanların bir nevi kıyafet konusun da kurtarıcı olan tunikler, kış ayların da farklı örgü modelleri ile elbise dolaplarının vazgeçilmez parçası haline geliyor.

Son yıllar da özellikle tayt ve pantolon üstlerin de çok şık duran tunikler hamarat hanımların elinden farklı tasarım ve renklerle daha cazip bir hale dönüşüyor.

Örgü tunikler boğazlı, yarım yada uzun kollu tercih edebiliyorsunuz. Yarım kollu tunik içine bir body ile kombin yaparak kullanabilirsiniz.

Sizler için 2014 örgü tunik modelleri arasından birçok örneği resim galerimiz de bir araya getirerek beğeninize sunuyoruz.

orgu tunik modeli (1).jpg orgu tunik modeli (2).jpg orgu tunik modeli (3).jpg

2014 ÖRGÜ TUNİK MODELLERİ İÇİN>>>>>>>>>>>TIKLAYINIZ

2. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    tikliyorum hata veriyo

2014 Örgü Tunik Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Tunik

Örgü Tunik

Örgü Tunik modası ile ilgili her zaman yeni şeyler çıkmıyor, değişen örgü teknikleri ile bir kaç değişik model denense de, modası hiç geçmeyecek harika örgü tunik modellerini sizlere sunmak istiorum. Bu arada arkadaşlarım sizlere örgü bölümüne eklediğim en son konulardan bir kolaj, bir kaç seçme konu linkini de hemen aşağıdan vermek istiyorum. Sizler için ekleyeceğim örgü tunik modasına ait...
  2. Örgü Yeşil Tunik

Örgü Yeşil Tunik

yazlık örgü tunik modelleri yeşil tunik örgü
  3. 2009 yılının modası tunikler

2009 yılının modası tunikler

moda tunikler son moda tunikler yeni çocuk tunikleri
  4. Çok şık örgü tunik modeli

Çok şık örgü tunik modeli

örgü tunik modelleri örgü tunik modelleri yapılışı ve yapılışları ve yapılışları resimli Arkadaşlar nasıl yapıldığını bulamadım ama bu modeli sizlerle paylaşmak istedim çünkü şahsen benim müthiş hoşuma gitti bu tunek modeli.Eğer kendinize güveniyor yada bir başkasının örgü tekniğine güveniyorsanız belkide resimlerdende modeli çıkarabilir özel bir gecede bile rahatlıkla giyebileceğiniz bu örgü...

Sayfayı Paylaş