gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2014 Patik Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

patik modelleri, tığ işi patik modelleri, örgü patik modelleri Kış aylarının vazgeçilmezi patikler, çocuklar ve biz bayanların vazgeçemiyeceği ve kışın o soğuk havalarda ayağımızı sımsıcak tutacak en önemli aksesuarlarımızdan biridir. Benim de çok severek kullandığımız patik modelleri 2014 yılın da farklı model ve renklerle karşımıza çıkıyor. Çeyiz hazırlığın da olan ve patik modellerini yenilemek isteyen hamarat bayanlar için seçtiği tığ işinden yapılmış örgü patik örneklerini sizler için paylaşıyorum. patik modelleri (2).jpg patik modelleri (3).jpg patik modelleri (4).jpg patik modelleri (5).jpg patik modelleri (6).jpg patik modelleri (7).jpg patik modelleri (8).jpg patik modelleri (9).jpg patik modelleri (10).jpg patik modelleri (11).jpg patik modelleri (12).jpg patik modelleri (13).jpg patik modelleri (14).jpg patik modelleri (15).jpg patik modelleri (16).jpg

Ekli Dosyalar:

2014 Patik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patik modelleri

Patik modelleri

iki şişle patik örnekleri şişle patik örnekleri yapımı beş yapımı beş dikişsiz patik modeli MALZEMELER: 50 Gr İp 2,5 numara örgüşişi Süsiçin: İstediğimiz renkte bir parça ip10 Numara Tığ Yapılışı: Patiğimizi örmeye birinci kısımdan yani lastikten 16 ilmek başlayacağız. Yaklaşık 5 sıra bir düz bir ters lastik yaptıktan sonra düz örmeye başlayacağız. Ancak düz örmede iki sırada bir...
  2. 2014 Babet Modeli Tığ İşi Patik Örnekleri

2014 Babet Modeli Tığ İşi Patik Örnekleri

örgü babet modelleri, babet patik modelleri, örgü babet patik modelleri Kış ayların da soğuk havalarda ayağınızı sıcacık tutarken görsel olarak da ayağınız da son derece şık duracak ve en çok beğenilen patik modelleri arasında yer alan tığ işi babet patik örneklerinden seçtiklerimi sizler için paylaşıyorum.
  3. 2014 Boncuklu Patik Modelleri

2014 Boncuklu Patik Modelleri

boncuklu patik modelleri, yeni boncuklu patik modelleri, boncuklu patik örnekleri Çeyiz sandıklarının ve kış aylarının en önemli ihtiyaçlarından biride patik modelleridir. Özellikle boncuklu patik modelleri çeyiz hazırlığı yapanlar için ilk sırada gelen tercihlerden biridir. Ten çorap üzerin de çok zarif duran boncuklu patik modeli arayanlar için seçtiğim farklı ve yeni boncuklu patik...
  4. Tığ İşi Şık Patikler 2014 Modelleri

Tığ İşi Şık Patikler 2014 Modelleri

tığ işi patikler, tığ işi patik modelleri, tığ işi patik modelleri Sevgili melekler, hala yazın kavurucu günlerini yaşasak da kışın kapıda olduğu bir gerçek. Şurda birkaç gün sonra eylül ayıyla birlikte sonbahara giriş yapacağız. Havalar ufaktan serinleyecek ve kışlıklara yine merhaba diyeceğiz. Yazın uzak kaldığımız örgülerimiz de ortaya çıkacak ve çeşit çeşit örgülerle hem vaktimizi...
  5. 2014 Yeni ve Farklı Patik Modelleri

2014 Yeni ve Farklı Patik Modelleri

patik modelleri 2014, patik örnekleri, yeni patik modelleri Benim için de kış aylarının vazgeçilmezi patikler, kışın soğuk havalar da ayakları sıcacık tutuyor. Biz bayanlar özellikle ayaklarını kadın hastalıklarına karşı sıcak tutmamızın öneminin büyük olduğunu düşündüğümüz de patikler çok kullanışlı oluyor. Özellikle babet ve boncuklu patik modelleri bayanlar ve çeyiz hazırlığında olan genç...

Sayfayı Paylaş