gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Polis Koleji Sınıf Geçme Puanları Değişti

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 polis koleji sınıf geçme puanları, polis koleji sınıf geçme puanı, polis koleji 2014 Sevgili melekler, Polis Koleji sınavlarında sınıf geçme puanı değişti. Artık Polis Koleji sınavlarında 50 puan alan öğrenci, o dersten başarılı sayılacak. “Polis Koleji Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”, Resmi Gazete’de yayınlandı.

polis-koleji.jpg

2014 Polis Koleji Sınıf Geçme Puanları Değişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis Koleji Sınıf Geçme Yönetmeliği

Polis Koleji Sınıf Geçme Yönetmeliği

ppolişoyu Polis Koleji Sınıf Geçme Yönetmeliği İçişleri Bakanlığından Resmi Gazete Tarihi: 12/09/1998 Resmi Gazete Sayısı: 23461 BİRİNCİ BÖLÜM : Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç Madde 1 - (Değişik madde: 30/12/2005-26039 S.R.G. Yön/1.mad) Bu Yönetmeliğin amacı, Polis Kolejinde sınıf geçme, sınavlar, devam ve devamsızlık ile ilgili usul ve esasları...
  2. 2011 Polis Koleji Başvuruları

2011 Polis Koleji Başvuruları

2011 polislik sınavları ne zaman, polis alımı, yaş sınırı, başvuruları, sınavları, olma şartları 2011 yılında polis kolejine başvuru süresi ile ilgili bir basın bülteni var arkadaşlarım. Seviye Belirleme Sınavları (SBS) için ek başvuru süresi! Basın Bülteni Seviye Belirleme Sınavları (SBS) için ek başvuru süresi! Bakanlığımız Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan...
  3. Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ?

Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ?

Polis koleji için kaç puan lazım kızlar ? Beni yönlendirip bilgi verir misiniz lütfen ?
  4. 2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri

2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri

2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri ne zaman acaba lütfen bilgisi olan arkadaşlarım buradan yazsın 2012 Polis Koleji Sınav Tarihlerini
  5. 2013-2014 Sınıf Geçme Notu Kaç Olacak?

2013-2014 Sınıf Geçme Notu Kaç Olacak?

2013-2014 sınıf geçme notu, sınıf geçme notu kaç 2014, sınıf geçme notu kaç 2013 Sevgili melekler, 1.sınıfların bugün okula başlamasının ardından yeni eğitim öğretim yılı 16 eylül pazartesi, günü başlayacak. Merak edenler ve yeni öğretim yılında sınıf geçme notu kaç olacak öğrenmek isteyenler için, MEB yönetmeliğinden aldığımız bilgilerle sizleri aydınlatıyoruz... Başarı puanı 45′ten 50...

Sayfayı Paylaş