gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2014 Resimli Makyaj Örnekleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 makyaj modelleri, 2014 makyaj örnekleri, 2014 makyaj resimleri Biz bayanlar giyime kuşama olduğu kadar makyajada ayrı bir önem veririz. Klasik bir laf olacak biliyorum ama aslında her kadın güzeldir önemli olan güzelliğini makyajla tescillendirerek ön plana çıkarabilmek. Cilt kusurlarınızı, stres, yorgunluk ve uykusuzluktan solgun görünün yüzünüzü makyajla kapatabilir ve çok daha güzel görünebilirsiniz. 2014 Makyaj modasından seçtiğim farklı göz ve ten renklerinden oluşan makyaj modellerini sizler için paylaşıyorum. makyaj resimleri (1).jpg makyaj resimleri (2).jpg makyaj resimleri (3).jpg makyaj resimleri (4).jpg makyaj resimleri (5).jpg makyaj resimleri (6).jpg makyaj resimleri (7).jpg makyaj resimleri (8).jpg makyaj resimleri (9).jpg makyaj resimleri (10).jpg makyaj resimleri (11).jpg makyaj resimleri (12).jpg makyaj resimleri (13).jpg makyaj resimleri (14).jpg makyaj resimleri (15).jpg makyaj resimleri (16).jpg makyaj resimleri (17).jpg makyaj resimleri (18).jpg makyaj resimleri (19).jpg makyaj resimleri (20).jpg makyaj resimleri (21).jpg

2014 Resimli Makyaj Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Makyajı İçin Örnekler 2014

Gelin Makyajı İçin Örnekler 2014

gelin makyajı, 2014 gelin makyajı, gelin makyajı örnekleri Sevgili melekler, gelin adayları için gelinlik seçimi kadar saç ve makyaj bütünlüğü de çok önemlidir. Son yıllarda abartıdan uzak sade ve natürel makyajların tercih edildiği gelin makyajlarında yoğunluk göz makyajına verilmektedir. 2014 yılında da siyaha varan yoğun göz makyajı görebileceğimiz gelin makyajlarında sadelik yine ön...
  2. Gelinler İçin Yeşil Göz Makyajı Örnekleri 2014

Gelinler İçin Yeşil Göz Makyajı Örnekleri 2014

yeşil göz makyajı, yeşil göz makyajı örnekleri, gelinlere yeşil göz makyajı Sevgili melekler, yeşil rengini sevenler ve düğününde yeşil göz makyajı tercih edecek gelin adayları için harika örneklerle karşınızdayız. Gelinliğiniz içinde şık, zarif ve alımlı görünürken, yaptırdığınız yeşil göz makyajıyla da tüm bakışların üzerinizde toplanmasını sağlayacak, tam anlamıyla gecenin yıldızı...
  3. Pastel Tonlarda Makyaj Örnekleri 2014

Pastel Tonlarda Makyaj Örnekleri 2014

2014 resimli makyaj örnekleri, pastel tonlarda makyaj, pastel makyaj Sevgili melekler, bu yazın en sevilen makyaj örneklerinden biri pastel tonlar. Genelde gözlerin pastel tonlarıyla renklendirildiği, ağır maskara ve kalemden kaçınıldığıi dudaklarınsa pudra tonlarında boyandığı pastel makyajlar her yaştan kadının vazgeçilmezi. Sabah saatlerinden gecenin ilerleyen saatlerinde kadar her yazın...
  4. 2014 Ünlülerden Çekici Makyaj Örnekleri

2014 Ünlülerden Çekici Makyaj Örnekleri

çekici makyaj örnekleri, ünlülerin makyajları, çekici makyaj nasıl yapılır Sevgili melekler, özellikle düğün, nişan ya da önemli bir davete katılacağınız zaman göz alıcı ve hoş görünmek istersiniz. Bunun için giyeceğiniz kıyafetle uyumlu saç yapımı ve makyaj uygulaması gerekir. Bunun için dünyaca ünlü isimlerin bu yıl katışdıkları davetlerde uyguladıkları çekici göz makyajlarını...
  5. Resimli Adım Adım Göz Makyajı Örnekleri

Resimli Adım Adım Göz Makyajı Örnekleri

adım adım göz makyajı, göz makyajı resimleri, göz makyajı örnekleri Sevgili melekler, makyaj yaparken en çok dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gözler gelir. Bakışların derinliği, çarpıcılığı için özen gösterilmesi gereken göz makyajında gözün şekli ve rengi dikkate alınmalıdır. Tene yakışan, kıyafete uyumlu renklerin seçilmesi yanında uyumlu farların kombinlenerek uygulanması da önem...

Sayfayı Paylaş