gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2014 Seni Seviyorum Yazılı Resimler

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seni seviyorum resimleri, seni seviyorum yazılı resimler, seni seviyorum yazısı Sevdiğiniz kişiye aşkınızı yazılı olarak da şekilli sözlerle ilan etmek isteyenler için 2014 en yeni ve beğenilen seni seviyorum yazılı aşk resimlerini sizler için paylaşıyoruz.
    seni seviyorum (1).gif seni seviyorum (1).jpg seni seviyorum (1).png seni seviyorum (2).jpg seni seviyorum (3).jpg seni seviyorum (4).jpg seni seviyorum (5).jpg seni seviyorum (6).jpg seni seviyorum (7).jpg seni seviyorum (8).jpg seni seviyorum (9).jpg seni seviyorum (10).jpg seni seviyorum (11).jpg seni seviyorum (12).jpg seni seviyorum (13).jpg seni seviyorum (14).jpg seni seviyorum (15).jpg seni seviyorum (16).jpg seni seviyorum (17).jpg

2. suskun gül

suskun gül Forum Okuru

BEN SENİ KOCAMAN SEVİYORUM..

2014 Seni Seviyorum Yazılı Resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni seviyorum ama resimleri:)

seni seviyorum ama resimleri:)

seni seviyorum resimleri seni seviyorum yazan resimler ama resimleri
  2. ..........seni seviyorum........

..........seni seviyorum........

SENİ SEVİYORUM DEMEK: Ne kadar kolaydır "SENİ SEVİYORUM" diyebilmek.. Ne kadar kolaydır karşımızdakinin gözlerinin ta derinliklerine bakarken bu sözü fısıldayıvermek. Ne kadar kolaydır karşımızdakini sevgimize inandırıvermek. Ne kadar kolaydır bir şeylerin tıkandığı yerde "bu olmadı, bende şansımı başka sevgililerde denerim" diyebilmek. ...........SENİ...
  3. Seni seviyorum Resimleri

Seni seviyorum Resimleri

Seni seviyorum Giftler&Resimler seni seviyorum resimleri seni seviyorum resimleri 2011...
  4. seni seviyordum

seni seviyordum

Sana uzak kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsar mı aynı gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzaktan Kulağının arkasına düşüşü ve burnun Herkesten başkaydı işte Güldüğün zaman yukarıya bakardın Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin vardı Ne...

Sayfayı Paylaş