gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2014 Sevgiliye Kısa İyi Geceler Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

iyi geceler sözleri, sevgiliye iyi geceler sözleri, aşkıma iyi geceler sözleri En romantik iyi geceler sözleri arayanlar için sevdiğiniz kişi ile paylaşmak adına sözler arıyorsanız sizlere en beğenilen duygusal aşk sözlerinden oluşan sevgiliye iyi geceler söz ve mesajlarını paylaşıyoruz.

iyi-geceler.jpg

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    eline sağlık mavim ben şöyle diorum
    iyi geceler:D
    bence yeterde artar bile
    ama sinirliysem tamam kapat teli ben uycam diodum;):second::hihi:

MaWiM bunu beğendi.
2014 Sevgiliye Kısa İyi Geceler Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye* iyi geceler mesajları

sevgiliye* iyi geceler mesajları

sevgiliye iyi geceler mesajları iyi geceler mesajı sevgiliye mesajları mesajı sözleri Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim! Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek...
  2. Kısa iyi geceler mesajları

Kısa iyi geceler mesajları

iyi geceler mesajları iyi geceler mesajlari 2011 sevgiliye mesajları 2011 ii kısa iyi geceler sözleri, kısa iyi geceler msj, kısa iyi geceler sevgiliye, kısa iyi geceler mesajları Seneeee geçen sene :D:D şubatın 31 iydi sanırsam. Aşık olmuştum :D:D Tabi bizim zamanımızda traktör yoktu :D:D Aslında o zamanlar dedemde sağdı, bende ninemin beşiğini tıngır mıngır sallardım :D:D Heralde o...
  3. 2012 sevgiliye iyi geceler mesajları

2012 sevgiliye iyi geceler mesajları

Sevgiliye iyi geceler mesajları arıyorum geceleyin ona mesaj atmadan yatamıyorum. Bu teknoloji ne kadar güzel bişey yha :)
  4. Sevgiliye Söylenecek İyi Geceler Sözleri 2012

Sevgiliye Söylenecek İyi Geceler Sözleri 2012

sevgiliye iyi geceler mesajları sevgiliye iyi geceler sözleri sevgiliye iyi geceler sözleri 2012 İster msn iletinizde , ister faceinizde, ya da yatmadan evvel sevdiğinize mesaj atın, ona en güzel, en romantik şekilde iyi geceler dileyin melekler :) İşte en güzel iyi geceler mesajları.. Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilirki Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini...
  5. Sevgiliye Kısa Sözler

Sevgiliye Kısa Sözler

Kısa Sevgi Sözleri Sevgiliye Kısa Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve sevgilisine en güzel sözlerle seslenmek isteyen sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda sevgiliye söylenecek en güzel sözleri paylaşıyoruz. Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili! Buruk bir duygu yüklenirse...

Sayfayı Paylaş