gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

2014 sonbahar düz ayakkabı modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

2014 bayan ayakkabı modelleri,2014 bayan ayakkabıları,2014 babet modelleri,2014 şık bayan ayakkabı modelleri hakkında bilgiler Bu yıl ayakkabı tasarımlarında sade, şık ,ucu sivri modellerle karşı karşıyayız. Yaz-sonbahar koleksiyonunda tasarımcılar şıklığın yanında sofistike modellerle iyi tasarımlar çıkarmışlar. 2014 sonbahar ayakkabı modellerinde platformlu ayakkabılarla vedalaşacağımız bir sezon olacak. Bilekten bantlı ayakkabılar, stilettolar, sivri burunlar, kalın lastik tabanlı ayakkabılar sezonun öne çıkan modelleri. Rahatına düşkün olanlar için düz ayakkabılar ve babetler her zaman ki gibi koleksiyonlarda yerini almış.Sonbahar defilelerinin öne çıkan ayakkabı trendlerini sizler için derledik.
    9.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

11.jpg

Son düzenleme: 9 Ağustos 2014
    TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sivri burunlar yine moda oldu desene :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Hiçte sevmiyorum sivri burunlu ayakkabıları ama :D :D Genelde hep hep spor ayakkabıyla dolaşıyorum.Rahatına düşkün hatunum :D

mylife-17 ve TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de sevmem hacı, genelde spor ayakkabı ve trecking ayakkabılarıyla gezerim. Ama sivri burunlu iki kovboy çizmem var, iyi bari modası gelmiş, giyerim artık hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha( vallaha alıp alıp ayakabılağa sokupta yıllarca giymediğim ayakabılar yine moda oldu ).İhihihhihiii bir de at aldınmı titan dört nala koşarsın ahahahaha

TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla almadım ama seveyim diye yaklaştım, yok vazgeçtim fazla büyük ve korkutucular hahahaGerçi sevmek istediğim 25-30 atlık bir sürüydü ve hepsi bana doğru geliyordu hahaha

mylife-17 ve BEYZA21 bunu beğendi.
2014 sonbahar düz ayakkabı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

2010 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2013-2014 Sonbahar Kış İçin Ayakkabı Modelleri

2013-2014 Sonbahar Kış İçin Ayakkabı Modelleri

Bu konu; 2013-2014 Sonbahar Kış İçin Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, biz kıştan bıkmış yazın gelmesini heyecanla beklerken ünlü tasarımcılar önümüzdeki kışın modasını çizdi bile. Ayağımızdan bir an önce atmak istediğimiz kapalı ayakkabılar önümüzdeki kış çok farklı şekillerde ayaklarımıza geri dönecek. Önümüzdeki kış için dünyaca ünlü modacıların...
  3. 2013-2014 Milano Moda Haftası Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

2013-2014 Milano Moda Haftası Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

2013-2014 milano moda haftası, milano moda haftası 2013-2014 ayakkabı modelleri, milano moda haftası ayakkabı modelleri 2013-2014 Sevgili melekler, 18 Eylül'de başlayıp 23 Eylül'de son bulan Milano Moda Haftası modacıların gövde gösterisine ev sahipliği yaptı. Cavalli'den Dolce Gabbana'ya, Fendi'den Moschino'ya dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını sunduğu Milano Moda Haftası'ndan iddialı...
  4. Derimod 2014/2015 Sonbahar Kış Babet ve Ayakkabı Modelleri

Derimod 2014/2015 Sonbahar Kış Babet ve Ayakkabı Modelleri

derimod babet modelleri, derimod yeni babet modelleri, derimod 2015 ayakkabı modelleri, 2015 derimod babet modelleri Deri markasının önde gelen isimlerinden olan derimod, 2015/2015 sonbahar kış sezonuna yeni ürünleri ile girmeye hazırlanıyor. babet ve ayakkabı modellerini koleksiyonuna yeni tasarımlar ile tekrar dahil eden derimod bayanlara şık ve rahat seçimler sunuyor. Kalite ve şıklığın...
  5. Beymen club 2014-2015 sonbahar kış bayan ayakkabı modelleri

Beymen club 2014-2015 sonbahar kış bayan ayakkabı modelleri

beymen 2015 bayan ayakkabı modelleri,beymen 2015 sonbahar kış ayakkabı bot modelleri,beymen 2015 bayan şık abiye ayakkabı çizme modelleri, Adından ,kalitesinden ödün vermeyen Beymen yılların adını moda sekterönü itinayla taşımış markası,sonbahar kış 2014-2015 bayan ayakkabı modellerini sergilemeye başladı. İsminden taviz vermediği gibi fiyatları her ne kadar her bütçeye hitap etmesede son...

Sayfayı Paylaş