gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Survivor'da Çalan Şarkılar Hangileri?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 survivor şarkıları, survivor 2014 şarkıları, 2014 survivorda çalan şarkı
    Sevgili melekler, 2014 yılına girmemizle birlikte Survivor zamanı da hızla yaklaşıyor. 2012 Survivor ve 2013 Survivor dönemlerinde olduğu gibi 2014 Survivor yarışması süresince de, yarışmada çalan parçaların hangi şarkılar olduğu konusunda elimizden geldiğince sizlerden gelen isteklere cevap vermeye, sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İlk bölümden itibaren soracağınız sorularda ilgili bölümde sormak istediğiniz parçanın dk ve sn bilgilerini bölüm linkiyle birlikte vermeniz, size daha hızlı dönüş yapabilmemiz açısından çok önemli. Bize link-dk-sn bilgileriyle soracağınız her sorunuza yanıt alabileceksiniz.

Şimdiden kazasız belasız keyifli bir yarışma olmasını diliyoruz. İyi Seyirler :)

survivor.jpeg

2. Alper Cavus

Alper Cavus Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tema müziği büyük ihtimal Blood Diamond filminden, ancak çok kısa olduğundan bilemiyorum. Filmin müziklerini araştırmanızı tavsiye ederim.

4. Alper Cavus

Alper Cavus Forum Okuru

Yok o degildi. Ama yinede saol. Simdiye kadar nekadar müzik buldun bunu bulamamisin kötü degil ya.

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Blood Diamond soundtrack kastetmemiştim, filmin içinden bir parça olabilir. Altyapı o tarz. Melodi daha uzun olursa belki birşeyler çağrıştırabilir.. :)

6. Alper Cavus

Alper Cavus Forum Okuru

Yok ya ben onu unuttum. Yeni bir Sorum var insallah bulursun onu 0:00 baslayan ve 0:16 biten müziginin adi ne ? Bula bilirmisin

7. Alper Cavus

Alper Cavus Forum Okuru

Admin bu linkte 0:26 baslayan müziginin adi ne ?

8. akın durak

akın durak Forum Okuru

9. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  10. akın durak

akın durak Forum Okuru

çok teşekkür ederim kardeşim sen bu işi biliyosun çok sağol iyi günler

11. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Video çalışmıyor :)

12. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim, size de iyi günler :)

13. Alper Cavus

Alper Cavus Forum Okuru

14. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Parça seçiminize pes diyorum, samanlıkta iğne arar gibi :D:D Hayır yani, birkaç saniyelik bir fon müziğini algılayıp, nesi hoşunuza gidiyor :S
    Maalesef yardımcı olamıyorum..

karakuzu bunu beğendi.
  15. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Elimde olmadan gülüyorum
    :haha: :haha: :haha:
    Tutamadim kendimi :D:D

2014 Survivor'da Çalan Şarkılar Hangileri? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor'da çalan yabancı müzikler

Survivor'da çalan yabancı müzikler

survivor müzikleri survivorda çalan şarkılar survivor müzikleri 2011 survivorda çalan şarkılar 2011 şarkıları survivorda çalan yabancı müzikler, survivordaki müzikler, survivordaki çalan yabancı müzikler, survivor ünlüler gönüllüler, survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları, survivor ünlüler gönüllüler müzikleri, survivor ünlüler gönüllülerde çalan yabancı müzikler Merhaba Melek'ler......
  2. 2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

2012 survivor şarkıları survivorda çalan latin müzik survivorda çalan yabancı şarkılar Sevgili melekler, 2012 Survivor yarışması bildiğiniz gibi başladı. Bu keyifli yarışmanın en az kendisi kadar keyif veren müziklerini de hemen hepimiz beğenerek dinliyoruz. Bu güzel müziklerin kime ait olduğunu öğrenmek ve bu müziklerle ilgili bilgilerimizi paylaşmak adına bu konu başlığını açıyoruz. Tıpkı...
  3. SuRviVoR'da çalan bir müzik

SuRviVoR'da çalan bir müzik

geçen seneki 2011 survivorda çalmıştı çok aradım ama bulamadım arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz ? survi 2 - YouTube
  4. 2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

Bu konu; 2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, geçen yıl 2012 Survivor'da olduğu gibi bu yıl da 2013 Survivor yarışmasında çalan şarkıların isimlerini ve kimlerin söylediğini bu sayfamızdan sizlerle paylaşacağız. Yapmanız gereken merak ettiğiniz şarkının linkini buradan paylaşmanız. Lütfen sadeec...
  5. Survivor'da Gönüllüler Teknedeyken Çalan Türkçe Şarkı!

Survivor'da Gönüllüler Teknedeyken Çalan Türkçe Şarkı!

2014 survivorda çalan türkçe şarkı, 2014 survivor şarkıları, survivor 2014 türkçe şarkı Sevgili melekler, yayını sırasında fon müziği olarak birbirinden güzel parçalar çalınan 2014 Survivor yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde Türkçe bir şarkı çaldı. Gönüllülerin teknede olduğu görüntülerin verildiği sırada çalan bu Türkçe parçayı merak edenler için hemen söyleyelim. Parça ünlü müzik...

Sayfayı Paylaş