gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2014 Taşlı Alyans Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 alyans modelleri, alyans modelleri, 2014 evlilik yüzükleri Evlilik öncesi için ilk adım olan söz ve nişan merasimidir. Nişan merasimin de takılan ve evlilik sözünü tescilleyen alyans modelleri en şık ve farklı tasarımlar ile evlenecek çiftlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Hazır bir şekil de alyans modellerini alabileceğiniz gibi tercihinize göre özel olarak da yaptırabiliyorsunuz. Alyans modelleri arasın da son yıllar da en çok tutulan taşlı alyans tasarımlarını sizler için sunarak fikir edinmeniz de yardımcı olmak istiyoruz. alyans modelleri (1).jpg alyans modelleri (2).jpg alyans modelleri (3).jpg alyans modelleri (4).jpg alyans modelleri (5).jpg alyans modelleri (6).jpg alyans modelleri (7).jpg alyans modelleri (8).jpg alyans modelleri (9).jpg alyans modelleri (10).jpg alyans modelleri (11).jpg alyans modelleri (12).jpg alyans modelleri (13).jpg alyans modelleri (14).jpg alyans modelleri (15).jpg alyans modelleri (16).jpg alyans modelleri (17).jpg alyans modelleri (18).jpg alyans modelleri (19).jpg

2014 Taşlı Alyans Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taşlı alyanslar

Taşlı alyanslar

taşlı alyanslar Ben her zaman taşlı alyanslardan yanayım. Bayan elinde zarif ve hoş duruyorlar eh birazda gösteriş olsun diyenler varsa tam sizlik
  2. Taşlı Alyans Modelleri

Taşlı Alyans Modelleri

alyans modelleri taşlı yüzükler taşlı alyans modelleri 2011 Yavaş yavaş yaz gelmeye başladı...Eee yaz gelincede düğünlerde çoğalıyor haliyle...Yaz gelini olacak melişlerim için birbirinden şık taşlı alyans modelleri getirdim...Bakın bakalım beğenicekmisiniz :tik: Benim favorim bu alyans :)
  3. 2014 Tektaş Alyans Modelleri

2014 Tektaş Alyans Modelleri

tektaş yüzük modelleri, tektaş pırlanta yüzük modelleri, tektaş modelleri 2014 Biz bayanların bir nevi adı çıkmış herşeyin fazlasını yada aşırısını istiyoruz diye olurmu öyle şey bakın birkaç taş demiyoruz sadece tektaş istiyoruz diyoruz:D:D Değil mi ama:D Evlilik hazırlığında bulunan çiftler, eşine anlamlı ve değerli bir hediye almayı düşünen eşler bu haberimiz sizleri yakından...
  4. 2014 Çok Şık Taşlı Kolye Modelleri

2014 Çok Şık Taşlı Kolye Modelleri

2014 taşlı kolye modelleri, 2014 taşlı kolyeler, 2014 kolye modelleri Biz bayanlar için takı ve aksesuar modelleri önemli bir ihtiyaçtır. Kıyafetlerimiz ile birlikte kombin yaparak oldukça şık duracak kolye modelleri giydiğimiz kıyafetin modeline göre de değişiklikler gösterebilir. Abiye modeller ile gösterişli ve taşlı takılar daha şık duracaktır. Spor kıyafetler ile renkli ve sade takılar...
  5. 2014 Yaz Taşlı Sandalet Modelleri

2014 Yaz Taşlı Sandalet Modelleri

taşlı sandalet modelleri, 2014 yaz sandalet modelleri, 2014 sandalet modelleri Sandalet modelleri yaz aylarının her yaştan kişinin ayakkabı modelinde tercih ettiği tasarımlardır. Özel günler için biz bayanların giyim stili olan abiye modelleri ile kombin yapmak için tercih ettiğimiz abiye ayakkabı modelleri genelde yüksek topuklu olduğu için bir çoğumuzun sıkıntısı olmaktadır. Güzel görünmek...

Sayfayı Paylaş