gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yarı Yıl Tatili Ne Zaman Olacak?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 yarıyıl tatili, 2014 şubat tatili, okullar ne zaman tatil olacak

Sevgili melekler, okullar açılalı henüz 1 ay kadar olmasına rağmen öğrenciler şimdiden yarıyıl tatilini merak ediyor. Bu öğrencilere şimdilik 9 günlük Kurban Bayramı tatiliyle idare etmelerini tavsiye ediyoruz ve 2014 yarıyıl tatili hakkında bilgilere geçiyoruz.

2014 yılında yarı yıl tatili 24 Ocak cuma günü başlayacak ve 9 Şubat pazar günü sona erecek. İkinci yarıyıl da 10 Şubat pazartesi ders zilinin çalmasıyla başlayacak. 2013-2014 eğitim-öğretim sezonu 13 Haziran’da tamamlanarak yaz tatiline geçecek.

yarıyıl-tatili.jpg

2014 Yarı Yıl Tatili Ne Zaman Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Şubat yarı yıl tatili ne zaman

2012 Şubat yarı yıl tatili ne zaman

2012 yılı şubat ayı yarıyıl tatili hangi güne denk geliyor arkadaşlar
  2. 2013 yarı yıl tatili ne zaman

2013 yarı yıl tatili ne zaman

Yahuf sıkıldım ha okuldan yarı yıl tatili tam olarak hangi gün hangi tarihe geliyor :) Babam duymasın ümüğümü sıkar vallahil. :)))
  3. sömestr tatili ne zaman olacak ?

sömestr tatili ne zaman olacak ?

Arkadaşlar 2013 sömestr tatili tarihi ne zaman ? Şubat ayındadır ama tam tarih istiyorum lütfen.:)
  4. 2013 yılında sömestr tatili ne zaman olacak

2013 yılında sömestr tatili ne zaman olacak

Sınavlar boğdu da boğdu. Sömestr tatili ne zaman, lütfen yakın bir tarih olsun :S
  5. 2014 Yılında Kaç Gün Tatil Olacak?

2014 Yılında Kaç Gün Tatil Olacak?

2014 resmi tatil günleri, resmi tatil günleri 2014, 2014 resmi tatiller Sevgili melekler, çalışanların ve öğrencilerin merak ettikleri konulardan biri yeni yılda kaç gün tatil yapılacağı. Milletçe tatili çok sevdiğimizden milli ve dini bayramların hangi günlere denk geldiğini merak eder, tatilleri bile o zamanlara göre ayarlarız. İşte 2014 yılında yapacağımız tatiller... Kurban...

Sayfayı Paylaş