gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yılbaşı Hindi Tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hindi nasıl pişirilir, hindi nasıl yapılır, iç pilavlı hindi yapılışı Yılbaşı sofralarının değişmeyen lezzeti ve bir nevi sembolü haline gelen hindi tarifi arayanlar için birçok tarif içerisinden sizler için seçtiğimiz iç pilavlı hindi tarifini ve nasıl servis yapılacağına dair bilgileri paylaşıyoruz.

Şimdiden ellerinize sağlık, afiyet olsun;)

hindi.JPG

2014 Yılbaşı Hindi Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşında neden hindi yenilir ?

Yılbaşında neden hindi yenilir ?

Yılbaşında Neden Hindi Yenir ? Siz meleklerim için araştırdım buldum arkadaşlarım, hadi şimdi neden hindi geleneğinin olduğunu, bunun gerçektende hristiyan adeti olup olmadığını hep birlikte glu glulayalım :D Birkaç senedir kurban bayramı ile çok yakın zamana gelmesi sebebiyle hindinin pabucu dama atıldı , hele ki bu sene ekonomik krizle beraber adını anan bile yok . Ancak yine...
  2. Yılbaşı Hindi Siparişi

Yılbaşı Hindi Siparişi

yılbaşı hindisi siparişi yılbaşı hindi siparişi hindi sipariş hindisi ankara 2011 yılına girmemize şurda sayılı günler kaldı.Kiminiz davetlere gideceksiniz kiminizde evinizde misafirlerinizi ağırlayacaksınız.Yılbaşı sofralarının geleneksel yeğmeği olan yılbaşı hindisini eğer pişirmesini bilmiyorsanız yada buna vaktiniz yoksa hatta İstanbul da oturuyorsanız yardımınıza Özel Tatlar yetişiyor....
  3. 2013 yılbaşı için hindi tarifi verir misiniz lütfen

2013 yılbaşı için hindi tarifi verir misiniz lütfen

Yılbaşı akşamı hayatımda ilk defa hindi yapmak istiyorum ama inşaallah becerebilirim.Var mı daha önce hindi yapıp bana tavsiyelerde bulunacak olan ?
  4. yılbaşı için fırında hindi tarifi varmı ?

yılbaşı için fırında hindi tarifi varmı ?

Melekler merhaba.Ben Asuman.Yılbaşı için hindi aldım ama bir sürü hindi fırın tarifi var. Siz de bir tarif yazarsanız orta yolu bulup nasıl pişireceğime karar vereceğim :)
  5. Yılbaşında neden hindi yenilir?

Yılbaşında neden hindi yenilir?

yılbaşında neden hindi kesilir,yılbaşında niye hindi yenir,yılbaşında neden hindi pişirilir,yılbaşında niye hindi pişer,yılbaşında hindi yemek günahmı,yılbaşında hindi yemek hristiyan adetimi Yılbaşı geldi yine hindi katliamı başladı! Bu akşam 400 bin hindi yılbaşı eğlencesi adına kurban edilecek. Türkiye'de büyük şirketlerin yıllık hindi eti üretiminin 45 bin ton olduğu tahmin ediliyor....

Sayfayı Paylaş