gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yılbaşı İçin Masa Dekorasyonları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 yılbaşı masa dekorasyonları, yılbaşına özel masa dekorasyonları 2014, 2014 yılbaşı masa süslemeleri
    Sevgili melekler, yılbaşına kısa bir zaman kala, evde bir davet verecekseniz, şimdiden menünüzü düşünmeye başlamışsınızdır. Yemeğin görsel kısmı olan masa dekorasyonu da o gece için mutlaka daha özenli ve farklı olacaktır. Belki yeni bir takım tabak ya da bardak alacaksınız, ya da nadiren kullandığınız şık örtülerinizi o gece gözler önüne çıkaracaksınız.

Vereceğiniz yılbaşı davetinde masanızı nasıl süsleyeceğiniz konusunda henüz bir karar vermediyseniz, 2014 yılbaşı masa süsleme örneklerinden faydalanabilir, renkler ve tabak-bardak kombinleri konusunda fikir alabilirsiniz. Şimdi hep beraber galerimizden 2014 yılbaşı masa süsleme örneklerini inceleyelim...

Yilbasina-Ozel-Masa-Dekorasyonlari6.jpg

2014 YILBAŞINA ÖZEL MASA DEKORASYON ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ .....

2014 Yılbaşı İçin Masa Dekorasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sofra dekorasyonunda masa süsleri

sofra dekorasyonunda masa süsleri

Dekoratif sofralar Sofra süsleri Çeyizimi çok büyük bir özenle aldım. Yemek takımı, bardak takımımı masa örtümü çok beğenerek aldım. Bu sofra dekorlarıda benim özenle hazırladığım davet sofralarına benim şık yememk takımım ile uyum sağlayarak şıklığı arttıracaktır.
  2. 2014 İçin Yılbaşı Mesajları

2014 İçin Yılbaşı Mesajları

yılbaşı mesajları, 2014 yılbaşı mesajları, yılbaşı sözleri Sevgili melekler, yeni yılda sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz harika kutlama mesajları paylaşıyoruz sizlerle... Her Yeni Yil, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2014 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara.. Şarkı Sözleriyle Kutlamak isterdm bebeğim Seviyorum Seni Yeni yılın Kutlu...
  3. Yılbaşı İçin Harika Makyaj Örnekleri 2014

Yılbaşı İçin Harika Makyaj Örnekleri 2014

yılbaşı makyajları, 2014 yılbaşı makyajı, yılbaşı için makyaj 2014 Sevgili melekler, yılbaşı gecesi için yapılan en önemli hazırlıklardan biri o geceye özel yapılacak kişisel hazırlıklardır. Gecenin yıldızı olmak isteyen bayanlar o gece için özel olarak alışverişe çıkarlar ve en şık kıyafet ve aksesuarlarla kombinlerini tamamlarlar. Kıyafetin tamamlayıcı unsuru makyaj için de her zamankinden...
  4. Yılbaşı İçin Çok Şık Gece Elbiseleri 2014

Yılbaşı İçin Çok Şık Gece Elbiseleri 2014

2014 yılbaşı gece elbiseleri, yılbaşı gece elbiseleri 2014, yeni yıl için gece elbiseleri 2014 Sevgili melekler, bir yıl daha tasını tarağını toplayıp gidiyor. Giden yılın ardından yeni umutlara, yeni başlangıçlara ve yeni mutluluklara merhaba demek için sevdiklerinizle bir arada geçireceğiniz güzel bir gecede şıklığınızı tamamlayacak harika gece elbiseleriyle sizlerleyiz. Her zevke uygun...
  5. Yılbaşı Akşamı İçin En Şık Masa Düzenlemeleri

Yılbaşı Akşamı İçin En Şık Masa Düzenlemeleri

Yılbaşı için artık geri sayım başladı. Acısı ve tatlısı ile koskoca bir yıl olan 2015'i geride bırakıp yepyeni umutlar ile beklediğimiz 2016 yılına girmemize sayılı günler kaldı. Yılbaşını birçok kişi ev ortamın da ailesi ve sevdikleri ile birlikte geçirmeyi planlıyorken bazıları da dışarda farklı eğlence mekanların da yılbaşını kutlama planları yapıyor. Özel günler de her zamanki günlere göre...

Sayfayı Paylaş