gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yılbaşı Programınız Nedir? Yılbaşında Neler Yapacaksınız?

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 yılbaşı programı, yılbaşında neler yapılır, yılbaşında nereye gidilir
    Sevgili melekler, koskoca bir yılı daha devirmemize az bir zaman kaldı. Tatil olması sebebiyle de genelde eş, dost, akraba bir araya gelinen yılbaşı gecelerinden birini daha yaşamamıza yaklaşık olarak 28 gün kaldı.

Bizim sorumuz sizin planlarınız neler? Hadi bakalım, herkes nasıl bir yılbaşı geçireceğiyle ilgili tüyolar versin de plan program yapanlara da belki faydası olur diyoruz ve soruyoruz, 2014 yılbaşı gecesi neler yapacaksınız? Evde misiniz? Kimler gelecek, gelenlere neler hazırlayacaksınız? Yok evde değilseniz, nereye gideceksiniz? Dışarı mı çıkacaksınız? Çıkacaksanız nereye gideceksiniz? Gideceğiniz yerin ücretleri hakkında bilginiz var mı?

Yazan yazmayan herkese iyi bir sene diliyoruz şimdiden ama cevaplarınızı da bekliyoruz merakla :D:D

2014 YILBAŞI MASA DEKORASYONLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

2014-yılbaşı.jpg

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Yilbasi gecesi her sene oldugu gibi yemekler yapilir kayinvalidemlerde toplaniriz yemek yeriz tabi kocalar iste:) aksam 10 gibi onlarda is yerini kapatip gelirler hep beraber otururuz. Ama bu sene eltimin biri türkiye de olcak birinin ikizleri dogdu o evde olur ben de kizlarimi yatirip karsiya kayinvalidemlere giderim. Yakin oturmanin avantaji bu da:) sadece 1 eltim gelir o da cöpsüz üzüm cocuk mocuk yok daha:) öyle siradan bi gece simdilik gelen giden olursa oh ne ala gir gir samata egleniriz:) Allah bu yeni yilda hepimize iman güzel ahlak ve saglik versin ♥♥♥♥

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yani genelin olduğu gibi sizin için de yılbaşı demek çeşit çeşit yemek yemek demek :D:D

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

benim içinde oyle ablacım bız genelde tavugun ıcını doldururuz yanına bol bol ekler yaparız tatlıya agırlık verırız cıpsler kolalar evde ben suslenır puslenırım :) sacımı yaparım ama o aksama mutlu gırmeye calısırım nasıl gırersem oyle gecer bu sefer kahkaha atıcam tam 12 dee hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Yok yav yemek cesidi az ama miktari bol hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ama vazgecilmez bi gelenek oldu pastalar benden bak o cesit cesit iste.

TİTAN bunu beğendi.
  7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Evde oturulur tv izlenir bu kadar kalabalıkta ve soğukta :)

TİTAN bunu beğendi.
  8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    evde otururm çikirdek çitlerim mısır patltırım kestane pişirirm :) kös kö soturum evd elimde çalşıyor bi başıma mekanda a takılrım :) benim gibi yanzlzıalrı bekelrim yılbaında mekana yanlzı koymasınalr beni :)

TİTAN bunu beğendi.
  9. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Tarif bekliyoruz, kurtulamazsın :D:D

10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir aksilik olmazsa yanındayım Şule, yılbaşı benim için birşey ifade etmiyor :D:D

11. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Olur olur ins resimli olarak atarim buraya:)
    Valla dün bu konunun ardindan görümcemleri ayaklandirdim ille yilbasi gecesi burda olun diye.

TİTAN bunu beğendi.
  12. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bak aklima düsürdün simdi kalkiyim ben bsy yapiyim hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  13. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir birlikteliğe vesile olmuşuz ne güzel işte :D:D

14. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ne mesela hahaha Yılbaşına daha var ama hahaha

2014 Yılbaşı Programınız Nedir? Yılbaşında Neler Yapacaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hicri yılbaşı nedir?

Hicri yılbaşı nedir?

hicri yılbaşı nedir hicri takvim 2011 safer ayı ne zaman 2011 aylar Bugün Muharrem ayının birinci günü yani Hicri Yılbaşımız... Hicri takvim, Hz Muhammed (sav)’in Mekke’den Medine’ye hicret etmesiyle başlamış olmaktadır Bu tarih, 16 Temmuz 622’dir Ayın yörüngesi üzerinde dönüşüne dayanılarak düzenlendiği için una (Hicri Kameri” veya “Sene-i Kameriye” gibi adlar verilmiştir Hicri takvim,...
  2. 2012 yılbaşında ne giysem

2012 yılbaşında ne giysem

Yılbaşında ne giysem diye düşünen arkadaşlarımıza daha önceden sitemizde açtığımız resimlerden derleme yapıyoruz. Bu resimlere uyan bir giysiniz olabilir yoksa satında alıp giyebilirsiniz arkadaşlarım.
  3. ben yılbaşında ne giyeceğim

ben yılbaşında ne giyeceğim

Yılbaşında dışarı çıkma ihtimalimiz var. Arkadaşlarla gidecez ama özel biri de olacak, sizce nasıl giyinsem ? Önerileriniz...
  4. 2014 Yılbaşında Ne Giysem Diye Düşünmeyin!

2014 Yılbaşında Ne Giysem Diye Düşünmeyin!

2014 abiye kombinleri, 2014 abiye modelleri, yılbaşında ne giysem 2014 2014 Yeniyıla girmemize az bir zaman kala biz bayanların en çok kafasını karıştıran noktalardan biride giyim konusun da kararsızlıklarımızdır;) Yeniyılı farklı ve özel bir mekan da karşılamayı düşünenler için en gözde abiye ve şık giyim örneklerini sizlere seçenek olarak sunarken, "yılbaşın da ne giysem" diye...
  5. Yılbaşında Ne Giysem 2016

Yılbaşında Ne Giysem 2016

Yeniyıl için artık geri sayım başladı. Yılbaşı akşamı birçok kişi dışarda olmaktanda evde aile ortamın da sevdikleri ile birlikte yeniyılı karşılamaya hazırlanırken birçok kişi de farklı eğlence mekanların da yeniyılı karşılamak için hazırlık yapmaya başladı bile... Yılbaşını eğer dış mekan da eğlence merkezlerin de geçirmeyi planlıyorsanız vebu özel gecede ne giyeceğiniz konusun da...

Sayfayı Paylaş