gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yılbaşında Ne Giysem Diye Düşünmeyin!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 abiye kombinleri, 2014 abiye modelleri, yılbaşında ne giysem 2014 2014 Yeniyıla girmemize az bir zaman kala biz bayanların en çok kafasını karıştıran noktalardan biride giyim konusun da kararsızlıklarımızdır;) Yeniyılı farklı ve özel bir mekan da karşılamayı düşünenler için en gözde abiye ve şık giyim örneklerini sizlere seçenek olarak sunarken, "yılbaşın da ne giysem" diye düşünenler için yaratıcı fikirler sunacağımızı düşünüyoruz.

Melekler Mekanı.Com olarak sizleri gecenin en şık bayanları arasın da olmayı garantileyecek çok şık abiye giyim örneklerini sunarak giyim konusundaki kararsızlıklarınıza bir nebze fikir olma amacındayız.

Eğer özel bir mekan da kutlama yapılacaksa gecenin anlam ve önemine uygun bir şekil de abiye tarzı giyinmeniz de fayda olacağını hatırlatarak, yılbaşı gecesi saç modeli, makyaj ve seçtiğiniz kıyafetin başlıbaşına bir bütün olacağını söylemek isteriz.

Genel olarak yılbaşında bayanlar aşkın ve ihtirasın simgesi olan ve tüm yılın kendilerine uğur getireceklerine inandığı kırmızı renk kıyafetleri tercih ederler.

Kırmızı harici yenıyılı farklı tonlardan oluşan kıyafet seçenekleri ile karşılamak için galerimizde birçok modeli sizler için bir araya getirdik.

Melekler Mekanı.Com olarak şimdiden herkese mutlu, huzurlu, sağlıklı ve başarı dolu yıllar dileriz. yilbasi kiyafeti.jpg yilbasi.jpg

2014 YILBAŞINDA NE GİYSEM ABİYE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2014 Yılbaşında Ne Giysem Diye Düşünmeyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl zayıflıyacağım diye artık düşünmeyin :)

Nasıl zayıflıyacağım diye artık düşünmeyin :)

izlanda yosunu kullanan varmı izlanda yosunu kullananlar kullanıcı yorumları Slm arkadaşlar :) artık nasıl zayıflarım diye kara kara düşünmeye son..ben bitkisel olan her şeyi severim biliyoruz ki herşeyin doğalı güzel... Radyo da tesadüf üzerine izlanda yosunu ürünü nü duydum nette araştırdım 1 aydan beri kullanıyorum 7 kilo verdim ... Yan etkisi yok bakanlık onaylı kilo verirken vücut...
  2. ne giysem diye düşünüyor musunuz?

ne giysem diye düşünüyor musunuz?

evet biz de 'of yarın ne giysem ya!' demekten,gardrop önünde dakikalar hatta saatler geçirmekten bıktık usandık.sonra baktık olacak gibi değil,dolapta ne var ne yok hepsini çıkarıp bunlardan kaç tane kombinasyon çıkar diye hesapladık (evet hesapladık),sayıyı şimdi yazmayayım :) onun yerine bakalım dolapta neler varmış ;) dolapta ne var?
  3. 2012 yılbaşında ne giysem

2012 yılbaşında ne giysem

Yılbaşında ne giysem diye düşünen arkadaşlarımıza daha önceden sitemizde açtığımız resimlerden derleme yapıyoruz. Bu resimlere uyan bir giysiniz olabilir yoksa satında alıp giyebilirsiniz arkadaşlarım.
  4. 2014 Yılbaşına Özel Abiye Giyim Önerileri

2014 Yılbaşına Özel Abiye Giyim Önerileri

2014 yılbaşında ne giysem, 2014 abiye modelleri, 2014 yılbaşı kıyafetleri 2013 yılını geride bırakıp yepyeni bir yıl olan 2014 yılına girmemize artık sayılı günler kaldı. Bazılarınız için yılbaşı planları çoktan tamamlanmış olabilir ve geriye sadece kıyafet seçimi kalmıştır...Yılbaşı akşamı giyeceğiniz kıyafet konusun da öncelikle gideceğiniz mekanın konumunun önemli olduğunu unutmayınız....
  5. Yılbaşında Ne Giysem 2016

Yılbaşında Ne Giysem 2016

Yeniyıl için artık geri sayım başladı. Yılbaşı akşamı birçok kişi dışarda olmaktanda evde aile ortamın da sevdikleri ile birlikte yeniyılı karşılamaya hazırlanırken birçok kişi de farklı eğlence mekanların da yeniyılı karşılamak için hazırlık yapmaya başladı bile... Yılbaşını eğer dış mekan da eğlence merkezlerin de geçirmeyi planlıyorsanız vebu özel gecede ne giyeceğiniz konusun da...

Sayfayı Paylaş