gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yılı İçin Harika Yeni Yıl Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yeni yıl mesajları, 2014 yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları
    Sevgili melekler, yeni yıl için yepyeni kutlama mesajlarını sizler için bir araya getirdik ve beğeninize sunuyoruz...

yeni-yil-1.jpg

Ekli Dosyalar:

2014 Yılı İçin Harika Yeni Yıl Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yepyeni yeni yıl mesajları yazın 2013 için..

yepyeni yeni yıl mesajları yazın 2013 için..

Arkadaşlar yeni yılde arkadaşlarıma, sevdiklerime yollamak için yeni yıl mesajları arıyorum.Komik olabilir, ciddi olabilir, hepsi uyar:D Yeter ki değişik olsun :D
  2. Aşkım için yeni yıl mesajları yazarmısınız

Aşkım için yeni yıl mesajları yazarmısınız

Selamlar, aşkım için güzel mesajlar arıyorum.Yalnız mesajlar yılbaşıyla ilgili olmalı. O gün tüm gün ona yılbaşı mesajları atmak istiyorum :)
  3. Facebook İçin Yeni Yıl Mesajları 2013

Facebook İçin Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; Facebook İçin Yeni Yıl Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hemen herkesin bir face hesabının bulunduğunu düşünürsek, pek çok paylaşımın da face üzerinden yapıldığını biliriz. Yılbaşı gün ve geceleri de mutlu dileklerin uçuştuğu, herkesin birbirine güzel sözler yolladığı zamanların başında geliyor. Siz de duygu ve dileklerinizi sosyal ağlardan...
  4. Yeni Yıl Mesajları 2014

Yeni Yıl Mesajları 2014

yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları 2014, 2014 yeni yıl mesajları Sevgili melekler, yeni yıla özel birbirinden güzel mesajların bulunduğu bu sayfamızdaki kutlama mesajlarıyla yılbaşı gecesi hem sevdiklerinizi mutlu edecek, hem de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşayacaksınız. İşte 2014 yılbaşı için kutlama mesajları... 2013′d3 Acı ile bıraktığın gözyaşları 2014 da Mutluluk...
  5. Süper Yeni Yıl Mesajları 2014

Süper Yeni Yıl Mesajları 2014

2014 yeni yıl mesajları, yeni yıl sözleri, yılbaşı mesajları 2014 Sevgili melekler, anlamlı, neşeli ve eğlenceli yılbaşı mesajlarınız sizler için bir araya getirdik ve paylaşıyoruz. Şimdiden hepinize iyi yıllar :) » Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar! » Bembeyaz...

Sayfayı Paylaş