gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yılında Kim Ne Kadar Zam Alıyor?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 memur zamları, 2014 memur maaşları, 2014 memur maaşı zamları

Sevgili melekler, toplu sözleşmelerine göre 2014 yılında hangi mevki ne kadar zam alacak bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Toplu sözleşme görüşmelerine göre 2.6 milyon memurla, 1.9 milyon memur emeklisi, katsayı artışı ve enflasyon farkı ödemesiyle yeni yıla çifte zamla girecek. İşte Ocak-Aralık 2014 döneminde emekli aylığı alan memurların emekli aylık tutarları ile Ocak-Aralık 2014 döneminde aylık bağlanacak memurların emekli aylık ve ikramiye tutarları...

2014-memur-zammı.jpg

2014 Yılında Kim Ne Kadar Zam Alıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor ?

Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor ?

Kızlar bankacılık okuyorum da acaba bankada çalışanlarınız bana ortalama ne kadar maaş alıyorlar birileri yazabilir mi.
  2. 2012 Memur Maaşları Zam Oranları ne kadar?

2012 Memur Maaşları Zam Oranları ne kadar?

2012 Memur Maaşları Zam Oranları ne kadar oldu bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim arkadaşlar.
  3. Askere Ne Kadar Zam Yapıldı biliyor musunuz

Askere Ne Kadar Zam Yapıldı biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar acaba aranızda Askere Ne Kadar Zam Yapıldı bu konuda haberi ya da bilgisi olan bir arkadaşım var mı? Askere Ne Kadar Zam Yapıldı bilen varsa yazsın bana
  4. SSK emeklileri 2013 yılında ne kadar zam alacak ?

SSK emeklileri 2013 yılında ne kadar zam alacak ?

Babam ssk emeklisi kızlar ve merak ediyoruz 2013 yılında ne kadar zam alacak ? SSK emeklileri için 2013 yılında nasıl bir zam düşünülüyor sizin bilginiz vardır..
  5. 2014 Yılı Asgari Ücret Ne Kadar Olacak?

2014 Yılı Asgari Ücret Ne Kadar Olacak?

2014 asgari ücret, 2014 asgari ücret ne kadar, asgari ücret 2014 Sevgili melekler, 2014 yılı asgari ücret miktarları açıklandı. Asgari ücretin 2014 yılı Ocak ve Temmuz aylarında yüzde 3 oranında, Devredilen SSK ve Devredilen Bağ-Kur emekli aylıklarının ise önceki altı aylık enflasyon tahminine göre Ocak ve Temmuz aylarında sırasıyla yüzde 2,85 ve yüzde 2,36 oranında artırılması uygun...

Sayfayı Paylaş