gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yılında SBS Nasıl Olacak?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 sbs sınavı sbs sınavı 2014 2014 sbs sınavı nasıl olacak

Sevgili melekler, bu yıl bildiğiniz üzere 8.sınıf öğrencileri SBS sınavına son kez girecek. Önümüzdeki yıl SBS sınavının nasıl yapılacağıyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı bir açıklama yaptı. Avcı'nın verdiği bilgiler doğrultusunda 2014 SBS sınavı şu şekilde olacak;

2014 SBS sınavı tek sınavlı ve test ağırlıklı olmayacak.

Öğrencinin bütün bir sene girdiği derslerde aldığı notlar değerlendirmeye katılacak.
    Matematik ve Türkçe gibi derslerin yazılılarından alınan notlar değerlendirmeye katılacak.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, notların öğretmenler tarafından şişirilmemesi için de buna fırsat vermeyecek bir düzenleme yapılacağını açıkladı.

2014 Yılında SBS Nasıl Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3000 yılı nasıl olacak

3000 yılı nasıl olacak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2014 Yılında Tesettür Modası Nasıl Olacak?

2014 Yılında Tesettür Modası Nasıl Olacak?

2014 tesettür modası tesettür modası 2014 Sevgili melekler, moda dünyası modayı bir adım önde takip ve lanse etmeye devam ediyor. Hızla gelişen ve çeşitlenen tesettür modasında da 2014 yılı modası belli olmaya başladı. Şık şalların dikkat çektiği 2014 tesettür modasında, zarif tunikler onlarla kombinlenen bol paça pantolonlar ilgi çekiyor. Değişik kesimli pardesü ve eteklerin de bulunduğu...
  3. 2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

okullarda serbest kıyafet okullarda serbest kıyafet uygulaması okullarda kıyafet Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul Öğrencilerinin Kılık ve Kıyafetlerine Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre artık okullarda serbest kıyafet uygulaması da hayata geçti. Milli Eğitim Bakanlığı, velilerin yüzde 50'sinden...
  4. 2014 Yarı Yıl Tatili Ne Zaman Olacak?

2014 Yarı Yıl Tatili Ne Zaman Olacak?

2014 yarıyıl tatili, 2014 şubat tatili, okullar ne zaman tatil olacak Sevgili melekler, okullar açılalı henüz 1 ay kadar olmasına rağmen öğrenciler şimdiden yarıyıl tatilini merak ediyor. Bu öğrencilere şimdilik 9 günlük Kurban Bayramı tatiliyle idare etmelerini tavsiye ediyoruz ve 2014 yarıyıl tatili hakkında bilgilere geçiyoruz. 2014 yılında yarı yıl tatili 24 Ocak cuma günü başlayacak...
  5. 2014 Yılında Kaç Gün Tatil Olacak?

2014 Yılında Kaç Gün Tatil Olacak?

2014 resmi tatil günleri, resmi tatil günleri 2014, 2014 resmi tatiller Sevgili melekler, çalışanların ve öğrencilerin merak ettikleri konulardan biri yeni yılda kaç gün tatil yapılacağı. Milletçe tatili çok sevdiğimizden milli ve dini bayramların hangi günlere denk geldiğini merak eder, tatilleri bile o zamanlara göre ayarlarız. İşte 2014 yılında yapacağımız tatiller... Kurban...

Sayfayı Paylaş