gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yılında Tesettür Modası Nasıl Olacak?

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 tesettür modası tesettür modası 2014

Sevgili melekler, moda dünyası modayı bir adım önde takip ve lanse etmeye devam ediyor. Hızla gelişen ve çeşitlenen tesettür modasında da 2014 yılı modası belli olmaya başladı. Şık şalların dikkat çektiği 2014 tesettür modasında, zarif tunikler onlarla kombinlenen bol paça pantolonlar ilgi çekiyor. Değişik kesimli pardesü ve eteklerin de bulunduğu 2014 tesettür modasından seçtiğimiz örnekleri sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz...

2014 Yılında Tesettür Modası Nasıl Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2014 Yılında SBS Nasıl Olacak?

2014 Yılında SBS Nasıl Olacak?

2014 sbs sınavı sbs sınavı 2014 2014 sbs sınavı nasıl olacak Sevgili melekler, bu yıl bildiğiniz üzere 8.sınıf öğrencileri SBS sınavına son kez girecek. Önümüzdeki yıl SBS sınavının nasıl yapılacağıyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı bir açıklama yaptı. Avcı'nın verdiği bilgiler doğrultusunda 2014 SBS sınavı şu şekilde olacak; 2014 SBS sınavı tek sınavlı ve test ağırlıklı...
  2. 2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

okullarda serbest kıyafet okullarda serbest kıyafet uygulaması okullarda kıyafet Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul Öğrencilerinin Kılık ve Kıyafetlerine Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre artık okullarda serbest kıyafet uygulaması da hayata geçti. Milli Eğitim Bakanlığı, velilerin yüzde 50'sinden...
  3. Modern Tesettür Gelinlikler 2014 Modası

Modern Tesettür Gelinlikler 2014 Modası

tesettür gelinlik, modern tesettür gelinlik, tesettür gelinlik 2014 Sevgili melekler, gelinlik içinde şık ve zarif görünmek için illaki o gelinliğin dekolteli olması gerekmiyor. Bunun en güzel örneğini muazzam modellerle karşımıza çıkan tesettür gelinlik modellerinde görebiliyoruz. İnce işlemeleri ve nakışlarıyla, hoş modelleriyle göze çarpan tesettür gelinlikleri her yıl modacıların...
  4. 2014 Saç Modası Nasıl Olacak?

2014 Saç Modası Nasıl Olacak?

2014 saç modası, 2014 saç modelleri, 2014 saç renkleri Modayı yakından takip eden bayanlar için bu yazımızda 2014 saç modasından söz edecez. Saçlar biz bayanların en değerli ve önemli hazinesidir. 2014 saç modasını merak edenler için hemen ufak tüyolar vermeye başlıyoruz. 2014 kış saç modasını genel olarak ele aldığımız da odğallığın ön palana çıktığını görüyoruz. Saçlar olabildiğince doğal...
  5. 2014 Gelin Makyajı Modası Nasıl Olacak?

2014 Gelin Makyajı Modası Nasıl Olacak?

2014 gelin makyajı, gelin makyajı 2014, gelinlik makyajı 2014 Sevgili melekler, genelde yaz düğün mevsimi olarak bilinse de, düğünü için kış aylarını tercih edenler de mevcut. Hayatlarının bu en önemli gününde gelin adayları, a'dan z'ye herşeyin kusursuz olmasını istiyorlar doğal olarak. Özellikle de gelinlik ve saç-makyaj.. Geline son dokunuş olan gelin makyajında da her sene ufak da olsa...

Sayfayı Paylaş