gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yılının Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 gelinlik modelleri, gelinlik modelleri, şık gelinlik modelleri Bir genç kızın hayatının en özel ve mutlu günü olan evlendiği günde giyeceği gelinlik kadar modelide çok önemlidir. Bazen küçüklükten beri gelin adaylarının kafasında hayal ettiği gelinlik modelleri vardır ve bu hayalini gerçeğe döndürmek için evlendiği düğün gecesi hayalindeki gelinliği tercih eder. Bazen de aylar öncesinden gelinlik modeli arayışına gidilir. Eş, dost ve akrabaların da fikirleri alınır. Gelinlik seçimi en zor aşamalardan biridir. Sizler için fikir olması açısından en yeni 2014 yılı gelinlik modasından seçtiğimiz gelinlik modellerini paylaşarak işinizi kolaşlaştırıyoruz;)
    gelinlik modelleri (1).jpg gelinlik modelleri (2).jpg gelinlik modelleri (3).jpg gelinlik modelleri (4).jpg gelinlik modelleri (5).jpg gelinlik modelleri (6).jpg gelinlik modelleri (7).jpg gelinlik modelleri (8).jpg gelinlik modelleri (9).jpg gelinlik modelleri (10).jpg gelinlik modelleri (11).jpg gelinlik modelleri (12).jpg gelinlik modelleri (13).jpg gelinlik modelleri (14).jpg gelinlik modelleri (15).jpg gelinlik modelleri (16).jpg gelinlik modelleri (17).jpg gelinlik modelleri (18).jpg gelinlik modelleri (19).jpg gelinlik modelleri (20).jpg gelinlik modelleri (21).jpg gelinlik modelleri (22).jpg gelinlik modelleri (23).jpg gelinlik modelleri (24).jpg gelinlik modelleri (25).jpg

Son düzenleme: 13 Eylül 2013
2014 Yılının Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Yılı Süper Gelinlik Modelleri

2009 Yılı Süper Gelinlik Modelleri

2009 yılı gelinlik modelleri süper gelinlik modelleri süper gelinlikler en .
  2. yılın tesettür gelinlik modelleri

yılın tesettür gelinlik modelleri

tesettür gelinlik modelleri bu yılın gelinlik modelleri yılın tesettür güzel burda bir birinden şık ve alımlı tesettür gelinlik modelleri buyrun beğenin :):)
  3. Yılın En İyi Gelinlik Modelleri

Yılın En İyi Gelinlik Modelleri

gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2012 gelinliklergelin buketleri hakkında bilgi burada melekler her genç kızın hayalini kurduğu ve hayatında sadece birkez giyebileceği gelinliğini seçerken çok zorlanır. kendimden de biliyorum günlerce hatta düğünüme aylar kala bile gelinlik arayışı içine düşmüştüm. Seçemiyosun bir model beğeniyosun başka görüyosun onu istiyosun karma karışık duygular...
  4. 2014 Yılının En Güzel Gelinlik Modelleri

2014 Yılının En Güzel Gelinlik Modelleri

2014 gelinlik modelleri, 2014 gelinlik koleksiyonu, 2014 gelinlik modası Bir genç kız için hayatının en özel ve mutlu günü tabi ki evlendiği gündür. Elendiğiniz gün giyeceğiniz gelinlik modeli için bazen aylar öncesinden araştırma içine girersiniz ve bu konuda en yakın eş, dost ve akrabalırınızın da fikirlerinizi alırsınız. Hayalinde ki gelinliği giymek her gelin adayının arzusudur. Sizlere...
  5. 2014 Bolerolu Gelinlik Modelleri

2014 Bolerolu Gelinlik Modelleri

2014 modern bolerolu gelinlikler, 2014 gelinlik modelleri, 2014 en güzel gelinlik modelleri Bolerolu gelinlik modelleri 2014 gelinlik modasın da yine yerini koruyarak gelin adayları tarafın daha uzun yıllarca tercih edileceğinin garantisini veriyor. Özellikle kış ayların da düğün yapan gelin adayları tarafından daha çok tercih edilen bolerolu gelinlikler hem şık bir gelinlik modeli giyerken...

Sayfayı Paylaş