gebe
  1. lady83

lady83 Forum Okuru

2015 Biki Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında lady83 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar malum yaz geliyor ne çeşit bikimi alacağıma karar veremedim bu sene gerçekten baya çok model çıkmış genelde herkes spor model öneriyor ama ben hala tereddütteyim internette biraz araştırdım ama yinede sizden tavsiye almak istiyorum. BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEK YASAKTIR EDİT BY BEYZA
    sağdaki mavi hoşuma gitti fiyatı uygun gibi sizce nasıl ayriyeten birde,
    BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEK YASAKTIR EDİT BY BEYZA
    REKLAM İÇİN İLETİŞİME GEÇİN .

sağdaki mayo tipi hoşuma gitti modeli çok güzel görünüyor ama biraz kapalı. İkisi arasında kararsız kaldım sizce bu iki tipten hangisi hoş olur?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Mayıs 2015
2015 Biki Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun hırka modelleri 2015

Uzun hırka modelleri 2015

Kış modası denince akla ilk gelen kıyafetlerden biri olan uzun hırka modelleri 2015 kışının da gözde seçimlerinden olmaya aday. Zira geniş bir çeşit yelpazesine sahip olan hırka modelleri gerek günlük gerekse iş elbisesi olarak kombinlemenin çok zahmetsiz olduğu bir elbise türü. 2015 kış modası özelinde baktığımız zaman uzun hırka alacak kadınları asimetrik kesim hırkalar ilk karşılayacak...
  2. Desenli Fayans Modelleri 2015

Desenli Fayans Modelleri 2015

fayans modelleri,2015 desenli fayans modelleri,desenli fayans modelleri 2015 Fayans denince akla ilk olarak banyo ve mutfak gelse de ev dekorasyonundaki yeni trend bu hoş yöntemin artık kabına sığamayarak bütün mekanlara sirayet ettiğini gösteriyor. Özellikle desenli fayans modelleri başta evler olmak üzere kütüphanelerden ofislere kadar birçok mekanda modern ve romantik görünümler...
  3. 2015 Çeyiz sandığı modelleri

2015 Çeyiz sandığı modelleri

Türkler de kız tarafına ait olan vaz geçilmez bir gelenektir çeyiz sandıkları.Mutlaka her gelinin çeyizinde bulunması gerekir.Gelin adayının yapmış olduğu tüm çeyizi bu sandıkta muhafaza edilir ve çeyiz sergisinde konuların beğenisine sunulur. Biz çeyiz hazırlığında olan gelin adaylarımız için kadifeden ve mobilyadan tasarlanmış her biri diğerinden güzel çok şık çeyiz sandığı modelleri...
  4. 2015 Mayo ve bikini modelleri

2015 Mayo ve bikini modelleri

Yaz mevsimine sayılı günler kala 2015 in mayo ve bikini modelleri vitrinlerdeki yerini almaya başladı.2015 Mayo bikini modellerine baktığımızda çok çarpıcı ve göz alıcı modellerin yer aldığını görüyoruz.Fırfır detaylarıda mayo ve bikinilerde sık göreceğimiz mayo ve bikinilerde ayrıca etekli modellerde çok moda. Biz 2015 in en şık mayo bikini tasarımları hakkında bir araştırma yaptık ve...
  5. 2016 Mayo ve bikini modelleri

2016 Mayo ve bikini modelleri

Yaz mevsimine sayılı günler kala bir çok markanın mayo ve bikini modelleri vitrinlere yerleşti.Sezona damgasını vuracak bir birinden ilginç çekici ve feminen çizgilerin hakim olduğu tasarımlar bayanların çok hoşuna gidicek.Sezona damgasını vuracak modeller yüksek bel bikineler ve dantel mayolar.Sizlerde sahillerde tüm ilgiyi üzerinize çekmek istiyorsanız 2016 nın mayo ve bikini modellerini...

Sayfayı Paylaş