gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

2015 gelin ayakkabıları -Gelin ayakkabısı seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

2015 gelin ayakkabıları,2015 gelin ayakkabısı modelleri,2015 gelin ayakkabısı seçenekleri,gelin ayakkası seçerken nelere dikkat edilmeli , Ayakkabı seçimleri biz kadınlar için genelde kararsız ve detaycı olduğumuz konular arasında yer alıyor , moda trendlerini takip etmenin yanında istediğimiz renk ve numarayı bulmak bile stresli olabiliyor bazen. Gerek iş hayatı gerekse günlük hayat için yaptığımız ayakkabı seçimleri konusunda yaptığımız seçimlerde bile bu kadar kararsız kalıyorken , gelin ayakkabısı seçimi tam bir stres haline geliyor. Gelin adaylarının belkide en zor seçimleri gelinlikten sonra gelin ayakkabısı oluyor.

Gelin Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Öncelikle seçim yaparken ilk olarak rahatınızı düşünmeniz gerekiyor , hayatınızda ki en önemli günlerden birinde rahatsızlık ve ağrı çekmek istemezsiniz , özellikle uzun süreler ayakta kalacağınızı ve dans edeceğinizi göz önünde bulundurarak gelin ayakkabı seçimini yapmalısınız.
    Diğer detaylar arasında renk seçimi geliyor , gelinliğinizi tamamlayan , mevsime uygun ve mümkünse detaylı gelin ayakkabı modelleri seçin , gelinliğinizi tamamlayacak en önemli parça gelin ayakkabısıdır. Ufak bir hatırlatma daha yapalım , düğün günü mümkünse yanınıza yedek bir ayakkabı alın , rahat ve düz bir model olsun , beklerken ayaklarınızın rahat etmesi önemli bir konudur.

Gelin ayakkabısını seçerken mevsim ve trendleri mutlaka araştırın , ünlü tasarımcıların kreasyonlarını mutlaka inceleyin , aldığınız gelinliğin modellerine benzer tasarımları internet üzerinde aratın ve kombini olarak uyumlu ayakkabıları inceleyin , bu sizi gelin ayakkabısı seçerken daha kararlı ve ne istediğinizi net şekilde bilmenizi sağlayacaktır.
    ay1.jpg ay3.jpg ay4.jpg ay7.jpg ayakkabı.jpg
    gelinlik-ayakkabı.jpg gelinlik-ayakkabıları.jpg gelinlik-ayakkabı-modeli.jpg gelinlik-ayakkabisi.jpg

2015 gelin ayakkabıları -Gelin ayakkabısı seçerken nelere dikkat etmeliyiz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Mobilya sektöründe kalite, tasarım ve markalaşma yolunda önemli adımlar atıldığı ve sektörün günden güne büyürken, kafalardaki mobilya anlayışının da değiştiği belirtildi. Aldora Mobilya Karadeniz Bölge Bayii Barınlar Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Barın, tüketicinin beklentilerinin artık değiştiğini hem göz hem de ruh estetiğine...
  2. Anaokulu seçerken nelere dikkat etmeli ?

Anaokulu seçerken nelere dikkat etmeli ?

Ana okulu seçerken nelere dikkat etmeliyiz, neleri araştırmalıyız arkadaşlarım. Bu yıl ana okuluna gidecek küçük böceğim için ana okulu araştırıyorum da, yardım edebilir misiniz ?
  3. Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

fondöten nasıl seçilir fondöten seçimi nasıl olmalı Makyaj yaptığınızda cildinizin bir mermer gibi pürüzsüz ve lekesiz bir görünüm almasını istiyorsanız öncelikle fondöteninizi iyi seçmeli ve uygulamalısınız melekler :) Bunun için de fondöten çeşitleri içinden sizin cildinize en uygun olanını seçmelisiniz. Bu konuda bir güzellik uzmanından yardım alabilirsiniz. Biz bu yazımızda genel olarak...
  4. Pudra Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Pudra Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

pudra alırken nelere dikkat etmeliyiz pudra seçerken pudra nasıl seçilir Sevgili melekler, güzel makyaj yapmanın ilk basamağı makyaj malzemelerini iyi tanımak ve doğru seçebilmektir. Makyajın bazı sayılabilecek ve düzgün cilt görünümü için çok önemli olan pudra nasıl seçilir, nelere dikkat etmelidir sizlerle paylaşacağız... İki çeşit pudra vardır birincisi, sıkıştırılmış pudra diğeri...
  5. Kreş Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Kreş Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

kreş seçimi, kreş nasıl seçilmeli, kreş seçerken dikkat edilmesi gerekenler Çalışan annelerin en büyük sorunları işe gittiklerinde çocukları güvenli kişiye ve ortamlara bırakmak... Ben de çalışan bir anne olarak 2 yaşına kadar bakıcıyı tercih ettim. Fakat uzmanlar 3 yaştan itibaren artık çocukların sosyalleşmeleri adına kreşi öneriyorlar. Dünyanın en kıymetli varlığı çocuklarımız değilmidir?...

Sayfayı Paylaş